Manuela Michalak przypomniała o sobie ostatnio z okazji 20-lecia programu Big Brother, który w pierwszej edycji odniósł wielki sukces i przyniósł kilku uczestnikom sporą popularność.

Jedną z największych gwiazd była wówczas właśnie Manuela Michalak, która ostatecznie w programie zajęła drugie miejsce.

Potem jeszcze przez jakiś czas kontynuowała swoją przygodę z telewizją, aż w końcu zajęła się bardziej dochodowym biznesem.

Jak informuje portal „o2.pl”, gwiazda Big Brothera ujawniła ostatnio nieznany fakt z jej życia. Okazuje się, że przed laty cudem uniknęła naprawdę niebezpiecznego wydarzenia.

Pech zamienił się w ogromne szczęście

Manuela Michalak tuż po zakończeniu pierwszej edycji miała polecieć do Stanów Zjednoczonych na sesję zdjęciową. Miała się ona odbyć 11 września 2001 roku na dachu jednego z wieżowców World Trade Center.

Celebrytka miała jednak problem z wizą i nie mogła pojechać. Jak wiemy z historii, uniknęła wówczas ogromnej tragedii. W wyniku ataku terrorystycznego Al-Kaidy zginęło tysiące ludzi.

Atak na World Trade Center / YouTube:  Telewizja Republika
Atak na World Trade Center / YouTube: Telewizja Republika

„11 września, czyli w dniu, kiedy były zaplanowane zdjęcia, tak jak zwykle włączyłam telewizor. Na wszystkich kanałach transmitowano atak na World Trade Center i pokazywano, jak runęły dwie wieże. Nie wierzyłam, że to się dzieje naprawdę. Przecież dokładnie wtedy, kiedy wydarzyła się ta tragedia, ja miałam być na dachu jednego z budynków” – wyznała Manuela Michalak w wywiadzie dla portalu jastrzabpost.pl.

Gwiazda „Big Brothera” może mówić o wielkim szczęściu.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Dobra wiadomość dla emerytów. W przyszłym roku do ich kieszeni trafi więcej pieniędzy. Na jakie podwyżki mogą liczyć seniorzy

Jak informował portal „Życiepl.com” ze świata: Tego nikt się nie spodziewał. Wizyta 3-letniego dziecka u dentysty skończyła się prawdziwym koszmarem. Co się wydarzyło podczas zabiegu

Z życia znanych ludzi informowaliśmy o: Joanna Krupa musiała przerwać prace na planie „Top Model”. Modelka przeżywa trudne chwile. Odeszła ważna dla niej osoba. Fani składają kondolencje

Sprawdź także ten artykuł: Mikołaj Roznerski ma wielkie problemy? Ujawnił fanom mało przyjemne kulisy pracy na planie seriali i deskach teatralnych. Co się stało