Jak donosi portal „o2.pl” do niespodziewanej tragedii doszło w ubiegłą środę 7 lipca w mieście Wichita w amerykańskim stanie Kansas. Lokalna policja potwierdziła, że podczas zabiegu w gabinecie dentystycznym zmarł 3-letni chłopiec.

Niespodziewana tragedia

Badane są obecnie okoliczności śmierci dziecka, które zostało zidentyfikowane jako Abiel Zapata-Valenzuela.

Oficerowie, którzy dotarli na miejsce wraz z służbami ratunkowymi poinformowali, że pomimo szybkiego telefonu pod numer alarmowy i działania ratowników, którzy zabrali go do lokalnego szpitala, chłopca nie dało się uratować.

Badania wykazały, że prawdopodobnie doznał on niespodziewanej reakcji na środek użyty podczas wykonywania zabiegu dentystycznego.

dentysta / screen pixabay
dentysta / screen pixabay

Internauci reagują

Wydarzenie wstrząsnęło lokalną społecznością, która złożyła głębokie wyrazy współczucia rodzinie zmarłego 3-latka.

Wystartowała też już zbiórka na ich rzecz aby im pomóc w tym trudnym okresie.

„Jako rodzic nie potrafię sobie wyobrazić bólu utraty dziecka. Jego rodzina potrzebuje czasu i przestrzeni aby przeżyć żałobę, i w tym okresie nie powinni martwić się o sprawy finansowe. Każdy datek zostanie przekazany rodzinie i pomoże pokryć koszty związane z tą tragedią” – można przeczytać na stronie GoFundMe.

Co o tym myślicie?

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Donald Tusk opowiedział o trudnych chwilach, jakie spotkały go nad polskim morzem. "Rozpętało się piekło". Kulisy prywatnego życia polityka

Jak informował portal „Życiepl.com”: Księżna Kate złamała zasady obowiązujące na Wyspach Brytyjskich? Tą informacją fani rodziny królewskiej byli kompletnie zaskoczeni

Z życia znanych ludzi informowaliśmy o: Klaudia Halejcio oburzona słowami dziennikarki. Nikt nie spodziewał się takich pytań. "Czy powinnam już wylądować w psychiatryku?"

Sprawdź także ten artykuł: Justyna Kowalczyk dumnie prezentuje swoje ciążowe krągłości. Fani nie powstrzymali się od komentarzy. Gwiazda odpowiedziała stanowczo