Joanna Krupa na co dzień mieszka w Stanach Zjednoczonych z mężem Douglasem Nunesem oraz maleńką córeczką Ashą.

Często jednak odwiedza Polskę przy okazji projektów telewizyjnych czy biznesowych. Gwiazda ostatnio wystąpiła w reklamie jednego z marketów ze sprzętem elektronicznym i AGD, a do tego nagrywa kolejną edycję popularnego programu „Top Model”.

Kariera modelki jest w rozkwicie, jednak jak informuje portal „pomponik.pl”, przeżywa ona ostatnio trudne chwile w rodzinie.

Czas żałoby

Joanna Krupa poinformowała w mediach społecznościowych, że odeszła bliska jej osoba dlatego musiała na chwilę przerwać swoją pracę na planie hitowego programu TVN.

Gwiazda jest w żałobie po dziadku, z którym dopiero niedawno naprawiła swoje relacje. Wcześniej nie mieli ze sobą kontaktu przez niemal dziesięć lat.

„Piękny czas w ślicznym miejscu przed smutnym czasem gdzie musieliśmy się pożegnać z dziadkiem Stanisławem Piotrowskim i celebrować jego 90 lat pięknego życia 🙏🏻💜” – napisała modelka na Instagramie.

Joanna Krupa w swoim poście pokazała zdjęcia córeczki, którą zabrała na spacer oraz miejsce ostatniego spoczynku dziadka, a także jak wyglądał on na różnych etapach życia.

Fani modelki od razu przesłali jej wyrazy współczucia pocieszając gwiazdę TVN. My też dołączamy się do szczerych kondolencji.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Donald Tusk opowiedział o trudnych chwilach, jakie spotkały go nad polskim morzem. "Rozpętało się piekło". Kulisy prywatnego życia polityka

Jak informował portal „Życiepl.com”: Księżna Kate złamała zasady obowiązujące na Wyspach Brytyjskich? Tą informacją fani rodziny królewskiej byli kompletnie zaskoczeni

Z życia znanych ludzi informowaliśmy o: Klaudia Halejcio oburzona słowami dziennikarki. Nikt nie spodziewał się takich pytań. "Czy powinnam już wylądować w psychiatryku?"

Sprawdź także ten artykuł: Justyna Kowalczyk dumnie prezentuje swoje ciążowe krągłości. Fani nie powstrzymali się od komentarzy. Gwiazda odpowiedziała stanowczo