Choć lata największej świetności „Ich Troje” ma już dawno za sobą, zespół nadal koncertuje i ma rzeszę oddanych fanów.

Ostatnio grupa gościła w Płocku gdzie dała koncert z okazji lekko opóźnionego z powodu pandemii 25-lecia na scenie. „Ich Troje” pojawiło się w składzie: Michał Wiśniewski, Jacek Łągwa i Anna Świątczak. Zagrali takie hity jak „Powiedz”, „A wszystko to…”, „Zawsze z Tobą chciałbym być”, „Babski Świat.

Członkowie zespołu zapozowali też na ściance, a zdjęcia Michała Wiśniewskiego i Jacka Łągwy wzbudziły sporo komentarzy. Jak się okazuje, część fanów nie rozpoznała na początku Jacka Łągwy.

Artysta żartobliwie komentuje

Jacek Łągwa pokazał do siebie spory dystans żartując na temat komentarzy fanów zespołu.

„Czytam, że jakiś starszy pan zastąpił mnie w #ichtroje. Sprawdzam...na plakatach jestem ja, więc wszystko OK. Wiem, że nie jestem wiecznie młody [email protected]_ibisz_officjal ale jak na 52 lata, to trzymam się dzielnie 🏆🥇Zerwijcie stare plakaty ze ścian....Jacek Ł wygląda właśnie tak” – napisał piosenkarz w mediach społecznościowych.

Jak widać na ostatnich zdjęciach, przyjaciel Michała Wiśniewskiego trochę się zmienił w ostatnich latach. Po jego brązowych włosach nie ma już śladu, za to może teraz pochwalić się białym kolorem swojej fryzury.

Jak wam się podoba?

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Nowy prowadzący „Mam Talent” został wybrany. Szymon Hołownia skomentował wybór swojego następcy w programie. Co na to Marcin Prokop

Jak informował portal „Życiepl.com”: Wojciech Glanc zdradził, co nas czeka w najbliższych miesiącach. Bardzo niepokojące. "To chwilowe rozluźnienie jest zapowiedzią czegoś potwornego"

Z życia znanych ludzi informowaliśmy o: Przybrana córka Krzysztofa Krawczyka postanowiła przerwać milczenie. Zdradziła prawdę o relacjach łączących go z artystą i jego żoną Ewą Krawczyk

Sprawdź także ten artykuł: „Nasz nowy dom” pokazał wiele sukcesów. Katarzyna Dowbor zdradza jednak, ze były również poważne rozczarowania. Co się wydarzyło w programie