Dwóch wiodących w Polsce jasnowidzów, regularnie transmituje na żywo swoje wizje i przepowiednie. Krzysztof Jackowski i Wojciech Glanc, mimo że konkurują ze sobą, przekazują swoim widzom i słuchaczom całkiem podobne i pokrywające się w wielu emelentach przepowiednie.

Wojciech Glanc o nadchodzącej jesieni

Jak zaznaczył jasnowidz w jednym ze swoich filmów, obecny czas wyluzowania i chwila oddechu od maseczek, zaostrzeń restrykcji i aresztowań w środku miasta jest jedynie tymczasową iluzją, a w mediach głównego nutru głównym tematem jest Krzysztof Krawczyk, czy Robert Lewandowski. Jego zdaniem to zasłona dymna dla ważnych tematów.

Dodał, że informacje zza granicy nie docierają do Polski, a nam umykają bardzo ważne oznaki tego, co nas faktycznie czeka. Ostrzegł widzów o tym, że nadchodząca jesień będzie straszniejsza, niż ostatni lockdown, a atmosfera strachu będzie wciąż podbijana. Jak stwiedził, to rozluźnienie jest zapowiedzią wystąpienia czegoś potwornego i szokującego, jak to się dzieje w filmie lub teatrze.

Odnosząc się do całego świata stwierdził, że będziemy słyszeć o nowych zagrożeniach. jedno państwo zrezygnuje całkowicie z ograniczeń i restrykcji, drugie państwo całkowicie się zamknie. Będziemy mieli kontrast kraju szczęścia i kraju kompletnej zapaści. Zdradził, że widzi jak jesteśmy karmieni przerażającymi scenami palonych zwłok układanych w rzędach, przemieszanymi z kontrastowymi scenami państw, które zakończyły u siebie pandemię. Pogubimy się w tym wszystkim.

Dodał, że pojawić się mają ludzie przypominający zombie, z wyraźnymi mianami na skórze, szczególnie na twarzy. Czeka nas to, co będzie tak namacalnie widoczne, że ze strachu będziemy dostawać histerii. Czeka nas półtorej roku przerażenia, śmierci i szukania rozwiązań na to, jak przetrwać. Wspomniał też o tym, że widzi toksyczne zegarki lub biżuterię.

O nadchodzącej jesieni powiedział, że widzi ludzi wyrywających sobie w ataku szału różne produkty w supermarketach, a odnośnie niezaszczepionych - ma dojść do formalnego prześladowania.

YouTube/Jasnowidz - Hipnotyzer - Wojciech Glanc

O tym się mówi: Danuta Holecka znika z "Wiadomości"? Co się dzieje z dziennikarką

Zerknij: Wychowała czworo dzieci i na starość została sama. Los bywa czasami bardzo nieprzewidywalny