W 2019 roku Szymon Hołownia zaskoczył wielu swoich fanów decyzją o odejściu z telewizji i skupieniu się na nowej karierze politycznej. W ubiegłym roku wystartował w wyborach prezydenckich, w których zajął trzecie miejsce za Andrzejem Dudą i Rafałem Trzaskowskim.

Dziennikarz zyskał dużą popularność dzięki prowadzeniu wraz z Marcinem Prokopem programu „Mam Talent” w TVN.

W ostatnich tygodniach producenci poszukiwali więc gorączkowo nowego prowadzącego do trzynastej już edycji show. Wiele mówiło się o udziale Barbary Kurdej-Szatan, ale to ostatecznie Michał Kempa zajął miejsce Szymona Hołowni.

Cenne reakcje

Wybór komika do programu na razie okazuje się być strzałem w dziesiątkę popieranym przez wielu fanów.

Jedna z internautek porównała sytuację do filmu policyjnego, w którym gliniarz traci partnera i musi współpracować z kimś innym, młodszym, niedoświadczonym, ale ostatecznie osiągają porozumienie.

Do tej wypowiedzi odniósł się także Szymon Hołownia, który skomentował wybór Michała Kempy.

„Jeszcze na koniec, przed napisami, temu staremu zjawi się ten poprzedni i powie, że w ogóle to ładnie razem z tym nowym wyglądają (…) będzie im życzył szczęścia na nowej drodze życia.” – napisał polityk.

Na wpis zareagował także Marcin Prokop popierając wypowiedź dawnego współprowadzącego.

Będziecie oglądać program w nowym wydaniu?

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Duchowny z jednej z polskich parafii zwrócił się do wiernych z apelem. Nie spodziewał się takiej reakcji. Padły ciekawe słowa

Jak informował portal „Życiepl.com”: Wojciech Glanc zdradził, co nas czeka w najbliższych miesiącach. Bardzo niepokojące. "To chwilowe rozluźnienie jest zapowiedzią czegoś potwornego"

Z życia znanych ludzi informowaliśmy o: Przybrana córka Krzysztofa Krawczyka postanowiła przerwać milczenie. Zdradziła prawdę o relacjach łączących go z artystą i jego żoną Ewą Krawczyk

Sprawdź także ten artykuł: Zdjęcia Agnieszki Woźniak-Starak obiegły sieć. Wiadomo, kim jest tajemiczy mężczyzna towarzyszący dziennikarce