Katarzyna Dowbor w ostatnich latach znana jest szczególnie z prowadzenia programu „Nasz nowy dom”, który emitowany jest w telewizji Polsat.

W jego ramach, dziennikarka i jej ekipa remontowa wybierają wśród licznych nadesłanych zgłoszeń najbardziej potrzebujące rodziny, a następnie w pięć dni całkowicie odnawiają ich dom czy mieszkanie. W tym czasie Katarzyna Dowbor zajmuje się pomocą danej rodzinie.

Jak to zwykle bywa, sukcesów w programie było wiele choć zdarzały się także nieporozumienia między sąsiadami czy akty zawiści.

Jak zdradziła Katarzyna Dowbór, problemy zdarzały się także w ekipie programu.

Katarzyna Dowbor / YouTube: Wirtualna Polska
Katarzyna Dowbor / YouTube: Wirtualna Polska

Spore zawody

Niewiele osób zdaje sobie sprawę z tego, że na początku programu ekipy remontowe zmieniały się kilka razy. Nie wszystkie podołały postawionymi przed nimi zadaniami lub potrafiły zrealizować zamierzone cele w tak krótkim czasie.

„Powiem szczerze, każdemu życzę takich ekip, jakie my mamy. My też nie od razu tak fantastycznie trafiliśmy. Kilka ekip przy programie pracowało. Były takie, które nas zawiodły, ale wybraliśmy tych najlepszych i oni są z nami już od kilku lat. Trzeba trafić na odpowiednich ludzi” – powiedziała Katarzyna Dowbor w komentarzu dla portalu Plotek.

Jak widać, obecna ekipa świetnie się dogaduje i wygląda na to, że nie ma dla nich rzeczy niemożliwych jeśli chodzi o remonty.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Duchowny z jednej z polskich parafii zwrócił się do wiernych z apelem. Nie spodziewał się takiej reakcji. Padły ciekawe słowa

Jak informował portal „Życiepl.com”: Wojciech Glanc zdradził, co nas czeka w najbliższych miesiącach. Bardzo niepokojące. "To chwilowe rozluźnienie jest zapowiedzią czegoś potwornego"

Z życia znanych ludzi informowaliśmy o: Przybrana córka Krzysztofa Krawczyka postanowiła przerwać milczenie. Zdradziła prawdę o relacjach łączących go z artystą i jego żoną Ewą Krawczyk

Sprawdź także ten artykuł: Zdjęcia Agnieszki Woźniak-Starak obiegły sieć. Wiadomo, kim jest tajemiczy mężczyzna towarzyszący dziennikarce