Jak podaje portal "Super Express", Ewa Krawczyk była wielką miłością Krzysztofa Krawczyka, podobnie jak on jej. Oboje nie widzieli poza sobą świata, na co można znaleźć wiele dowodów. Jednym z nich jest piosenka, jaką wspólnie wykonali. Po śmierci artysty w sieci opublikowano nagranie, na którym zaśpiewali przepiękny utwór o miłości. Oglądając film trudno powstrzymać cisnące się do oczu łzy.

Krzysztof i Ewa Krawczykowie/YouTube @Gossip TV
Krzysztof i Ewa Krawczykowie/YouTube @Gossip TV
Krzysztof i Ewa Krawczykowie/YouTube @Gossip TV

Wyjątkowa miłość

Ewa Krawczyk była młodsza od swojego ukochanego męża o 13 lat. Poznali się w Stanach Zjednoczonych. Krzysztof Krawczyk występował w lokalu, w którym Ewa pracowała jako kelnerka. Choć nawet mama Ewy odradzała jej związek z piosenkarzem, ona nie była w stanie oprzeć się uczuciu. To dzięki Ewie, piosenkarz znów zbliżył się do Boga. Swój udział miała mama pani Ewy Krawczyk.

Para szybko stanęła na ślubnym kobiercu. Przeszli poważy kryzys, który zakończył się rozwodem. Kzysztof Krawczyk i Ewa szybko jednak zrozumieli, że rozstanie było poważnym błędem i po raz kolejny ślubowali sobie miłość do końca życia.

Poruszające nagranie Krzysztofa i Ewy Krawczyków

Nie ma chyba w Polsce osoby, która nie znałaby głosu Krzysztofa Krawczyka. Dla wielu jednak zaskoczeniem może być fakt, że zdolnościami wokalnymi może się również pochwalić jego żona, Ewa Krawczyk. W mediach społecznościowych pojawiło się wyjątkowe nagranie.

Słyszymy na nim głos Krzysztofa Krawczyka i jego ukochanej. Para śpiewa piosenkę "Wszystko z czasem się zmienia". Wielu internautów miało go okazję usłyszeć po raz pierwszy, ale utwór zdecydowanie przypadł im do gustu.

W komentarzach wiele osób podkreśla, że w utworze widać uczucie, jakim darzyli się małżonkowie. Nie zabrakło również pochwał dla talenty wokalnego Ewy Krawczyk. "Nigdy nie słyszałam tej piosenki a pani Ewa wypadła super" - napisała jedna z internautek.

A jak wam podoba się piosenka?

To też może cię zainteresować: Jolanta Kwaśniewska opowiedziała o zmianach, jakie zaszły w jej życiu po opuszczeniu Pałacu Prezydenckiego. Jak sobie ze wszystkim poradziła

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Agnieszka Woźniak-Starak dostała niezwykły prezent od Piotra. Wzruszające zdjęcia pokazują, że wciąż z niego korzysta

O tym się mówi: Niezwykłe zdjęcie Magdy Gessler trafiło do sieci. Trudno ją rozpoznać. O co chodzi