Gdy prezenterka przyjechała pod gmach Telewizji swoim czerwonym, pięknym fiatem 500 z 1972 roku, nie umknęła uwadze przechodniów. To cudeńko otrzymała od nieżyjącego już męża Piotra Woźniaka-Staraka.

Taki model fiata to prawdziwe cudo

Jak się okazuje, prezent otrzymany na czterdzieste urodziny był strzałem w dziesiątkę, gdyż Agnieszka Woźniak-Starak poza byciem miłośniczką psów, jazdy konnej i troski o zwierzęta, jest także pasjonatką motoryzacji.

Zapewne dlatego ten śliczny samochód jest w tak dobrym stanie i nadal pięknie się prezentuje. Jak widać, celebrytka nie wsiada za kierownicę czerwonego cudeńka zbyt często, ale gdy już do tego dochodzi, w stu procentach przykuwa uwagę każdego w zasięgu wzroku.

Nic dziwnego, gdyż wielu Polaków także kocha stare samochody, a ze świadomością, że jest to prezent od zmarłego tragicznie męża, który był znanym producentem filmowym, samochód jeszcze bardziej zyskuje na atrakcyjności i zainteresowaniu.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Kate Frydrych (@katefrydrych)

Co o tym sązicie: Już niebawem zacznie obowiązywać nowy wzór dowodu osobistego. Czy to oznacza konieczność ich wymiany

Zerknij tutaj: Moja mama zaktualizowała testament i pozbawiła mnie wszystkiego na rzecz reszty rodzeństwa. Dlaczego mi to zrobiła

Nie przegap: Agnieszka Woźniak-Starak dzięki pewnemu przyjacielowi ma wiele radości w swoim życiu. Czy Stefan odwzajemnia jej uczucia