Rozstanie beaty Kozidrak i Andrzeja Pietrasa po blisko 36 latach małżeństwa było prawdziwym szokiem dla fanów Bajmu i polskiego show-biznesu. Para ostatecznie rozwiodła się w 2016 roku, ale tej decyzji mocno miała się sprzeciwiać zmarła mama wokalistki. Jak donosi „Na Żywo”, zięcia traktowała tak, jakby był jej rodzonym synem. Sam Andrzej Pietras miał utrzymywać bardzo zażyłe relacje z teściową nawet po rozwodzie.

- Często odwiedzam teściową. Jest dla mnie bardzo ważna – mówił Andrzej Pietras, przytaczany przez „Na Żywo” o serwis Gwiazdy WP.

Beata Kozidrak i Andrzej Pietras zbliżyli się do siebie po śmierci mamy wokalistki?

Jak przekonuje „Na Żywo” zgodnie z informacją znajomych wokalistki, Beata Kozidrak w tych trudnych chwilach może mocno liczyć na wsparcie byłego męża. Nie ma w tym nic dziwnego, że wokalistka do głębi przeżywa stratę ukochanej mamy.

O jej odejściu poinformowała sama w mediach społecznościowych, a żałobę, jaką przeżywa doskonale widać było podczas jej występów na festiwalu w Opolu. Widzowie dawno nie widzieli Beaty Kozidrak tak smutnej i przybitej, niemal cały czas ze łzami w oczach. Wokalistka zadedykowała swojej mamie utwór „Dwa serca, dwa smutki”.

Zmarła mama wokalistki z pewnością ucieszyłaby się z takiego obrotu sprawy, gdyż Beata Kozidrak oprócz wsparcia ukochanych córek może liczyć na byłego męża.

– Mama cieszyłaby się z tego, że znów są blisko, zawsze była przeciwna ich rozstaniu – wyjaśnia informator magazynu „Na Żywo”.

Jak informował portal "Życie PL": DANIEL MARTYNIUK BĘDZIE MUSIAŁ PŁACIĆ ŻONIE ALIMENTY? SENSACYJNE FAKTY, WYSZŁY NA JAW, PRZYZNAŁ SIĘ SAM SYN KRÓLA DISCO POLO

Przypomnij sobie: SENSACYJNE WYZNANIE ANNY KALCZYŃSKIEJ! PREZENTERKA ZDECYDOWAŁA SIĘ POWIEDZIEĆ, DLACZEGO KINGA RUSIN ODESZŁA Z „DZIEŃ DOBRY TVN” PO 15 LATACH

MAGDA MOŁEK PODJĘŁA OSTATECZNĄ DECYZJĘ, TO KONIEC! PO SZESNASTU LATACH NASTĄPIŁO ROZSTANIE, „WŁAŚNIE NASZE DROGI SIĘ ROZESZŁY”