Od pewnego czasu Daniel Martyniuk daje niezłe popisy w mediach społecznościowych, narażając na niewybredne komentarze swoich rodziców, co nie przysparza Zenkowi Martyniukowi pożądanej popularności i szacunku.

Jednak – mimo apeli ojca i innych osób – Daniel Martyniuk nie zamierza przestać publikować obraźliwych filmików w mediach społecznościowych, najczęściej w późnych godzinach nocnych.

Jak przypomina serwis Gwiazdy WP, takie zachowanie zdecydowanie nie podoba się m.in. Rafałowi Collinsowi, uczestnikowi „Azja Express”, który w mocnych słowach zwrócił się do Daniela Martyniuka, udowadniając mu, że sam do niczego nie doszedł, opierając się jedynie na sławnym nazwisku, które teraz szkaluje i obraża.

Konflikt Martyniuka i Collinsa trwa w najlepsze. Oberwało się Ewelinie, żonie syna Zenka Martyniuka

– Weź się chłopaku w garść, przestań pajacować i zacznij żyć w realu – powiedział Rafał Collins na Instagramie, a Martyniuk niemal od razu wyzwał go na pojedynek. Collins odpowiedział zachęcając fanów, aby otagowali federację w ramach której ma dojść do walki między dwoma skłóconymi mężczyznami.

– Nie wolno chować głowy w piasek, jedynym honorowym wyjściem jest stawić czoła czemuś co jeszcze kilka tygodni temu brzmiało by jak marny film sci-fi – stwierdził Collins.

Martyniuk w niewybrednych słowach odpowiedział Collinsowi.

– W ten weekend wcale tak ciężko nie pracowałeś tylko udawałeś survivalowca w bieszczadzkich lasach przy ognisku zakrapianym procentami z sypanymi używkami – napisał Daniel Martyniuk.

Co ciekawe, rykoszetem oberwało się również żonie syna znanego disco polowca! Oskarżył Ewelinę o naprawdę niesamowite rzeczy, m.in. o to, że zamiast trwać przy mężu i córce uciekła do matki, a jego „wykorzystała na hajs”.

– Gdy siedziałem w areszcie, zostały zasądzone alimenty na córkę. Zażądała 3 tysiące złotych. Nigdy w życiu czegoś takiego ode mnie nie dostanie. Może zapomnieć o takich warunkach. Córka będzie miała wszystko, ale na moich warunkach – wyjaśnił wzburzony Daniel Martyniuk.

fot. Instagram @daniel.martyniuk.89

Jak informował portal "Życie PL": SENSACYJNE WYZNANIE DAGMARY KAŹMIERSKIEJ! „KRÓLOWA ŻYCIA” ZDECYDOWAŁA SIĘ POWIEDZIEĆ O TYM GŁOŚNO, FANI NIESAMOWICIE JEJ WSPÓŁCZUJĄ

Przypomnij sobie: AFERA W „TOP MODEL”! MARCIN TYSZKA ZASUGEROWAŁ KANDYDATCE DO PROGRAMU ZRZUCENIE KILOGRAMÓW! MODELKA ODPOWIADA NA ZARZUTY

Portal "Życie PL" pisał również: JUSTYNA ŻYŁA ZNÓW NIE ODPUSZCZA BYŁEMU MĘŻOWI. CELEBRYTKA POSTANOWIŁA PODSYCIĆ POGŁOSKI O NOWYM ZWIĄZKU, POKAZAŁA ROMANTYCZNY PREZENT