To dla Magdy Mołek była nieprzyjemna sytuacja, gdy na początku sierpnia dowiedziała się z mediów, że jej autorski program „W roli głównej” znika z anteny TVN. Wcześniej dziennikarka odeszła od prowadzenia „Dzień Dobry TVN”.

To oznaczało, że nie zostało jej żadne zajęcie w telewizji, a ona sama przekonywała, że znajduje się właśnie na etapie tworzenia niezależnego medium i projektu zawodowego.

Na te doniesienia niemal od razu zareagowali przedstawiciele TVN, sugerując, że nie zrywają współpracy z Magda Mołek, a ona sama może znaleźć miejsce w innych projektach. Jednak okazuje się, że to koniec Magdy Mołek w TVN.

Dziennikarka oficjalnie odeszła ze stacji, żegnając się publicznie z byłym już pracodawcą i wyjaśniając powody swojej decyzji w długim poście na Instagramie!

Magda Mołek odeszła z TVN! Jakie podała powody?

Rozstanie Magdy Mołek z TVN następowało dość długo i powoli. Najpierw dziennikarka sama zrezygnowała z prowadzenia „Dzień Dobry TVN” w ubiegłym roku wraz z Marcinem Mellerem.

Później okazało się, że prowadzony przez Mołek od 2007 roku autorski program „W roli głównej”, gdzie dziennikarka przeprowadzała wywiady z najbardziej znanymi postaciami polskiego show-biznesu znika ze stacji.

– We wrześniu 2004 roku zaczęłam pracować w TVN. Minęło 16 lat i właśnie nasze drogi się rozeszły. Dziękuję wszystkim, których tam spotkałam i od których mogłam się uczyć. Dziękuję widzom za życzliwość i wspólne radości. Dziennikarką będę zawsze, bo to bardziej charakter niż zawód i teraz czuję, że idę swoją drogą – możemy przeczytać w poście Magdy Mołek, cytowanym przez Plotek.

Jednocześnie dziennikarka zaprosiła wszystkich na swój kanał na YouTube.

Jak informował portal "Życie PL": SENSACYJNE WYZNANIE DAGMARY KAŹMIERSKIEJ! „KRÓLOWA ŻYCIA” ZDECYDOWAŁA SIĘ POWIEDZIEĆ O TYM GŁOŚNO, FANI NIESAMOWICIE JEJ WSPÓŁCZUJĄ

Przypomnij sobie: AFERA W „TOP MODEL”! MARCIN TYSZKA ZASUGEROWAŁ KANDYDATCE DO PROGRAMU ZRZUCENIE KILOGRAMÓW! MODELKA ODPOWIADA NA ZARZUTY

Portal "Życie PL" pisał również: JUSTYNA ŻYŁA ZNÓW NIE ODPUSZCZA BYŁEMU MĘŻOWI. CELEBRYTKA POSTANOWIŁA PODSYCIĆ POGŁOSKI O NOWYM ZWIĄZKU, POKAZAŁA ROMANTYCZNY PREZENT