Dorota Rabczewska-Stępień znana jako Doda w ostatnich latach wycofała się z polskiego show-biznesu zajmując się innymi projektami wraz z mężem.

Regularnie jednak dzieli się swoimi opiniami w mediach społecznościowych. Ostatnio poruszyła na Instagramie ważny temat dotyczący zachowania wielu młodych ludzi.

Post został zainspirowany perypetiami bohaterów z serialu „Euphoria”. W produkcji HBO młodzi ludzie mają wiele problemów, w tym z uzależnieniami i poczuciem niedopasowania do reszty.

Mocna opinia Dody

Piosenkarce serial nagrodzony wieloma nagrodami i mający wielu fanów niezbyt się chyba spodobał.

„Przesunięta granica wstydu, moralności, godności i szacunku do samych siebie” – opisuje w długim wpisie Doda.

W poście, w którym zwróciła się do „córki, której nigdy mieć nie będę (bo nie chcę mieć dzieci)” oraz wszystkich młody obserwatorek, zaapelowała o miłość i szacunek do samej siebie. Radzi też o korzystanie z życia w inny sposób niż bohaterki serialu.

Jednocześnie Doda zwróciła uwagę, że w jej przypadku wulgarny i ostry nieraz wizerunek jest wykreowany na potrzeby jej kariery muzycznej i jest artystyczną formą wyrazu, o czym jej fanki powinny pamiętać.

„Szalej mała ale dbaj o siebie, kochaj siebie i szanuj. NIE DAJ SIĘ .Zaufaj mi, Da Ci to prawdziwą euforię!” – tak kończy piosenkarka wpis na Instragramie.

Zgadzacie się?

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Ivan Komarenko zaskakuje po raz kolejny. To się może nie spodobać wielu osobom. Co zrobił znany piosenkarz

Jak informował portal „Życiepl”: Czekają nas jeszcze bardziej restrykcyjne obostrzenia? Kiedy mogą zacząć obowiązywać? Są nieoficjalnie doniesienie

Z życia znanych ludzi informowaliśmy o: Wokalistka z „Pięknych i Młodych” będzie nową gwiazdą telewizji publicznej? Magdalena Narożna ostrożnie skomentowała ostatnie spekulacje

Zobacz także: Czy w Wielkanoc będziemy mogli odwiedzać cmentarze? Nieoficjalne informacje z rządu rozwiewają wszelkie informacje