Choć pandemia koronawirusa na świecie i w Polsce jest faktem, wiele osób powątpiewa w jej istnienie.

W naszym kraju wśród najbardziej znanych antycovidowców jest między innymi Viola Kołakowska, Edyta Górniak oraz Ivan Komarenko.

Show na zlocie koronasceptyków

Piosenkarz znany z hitu „Jej czarne oczy” zasłynął już w lutym swoim udziałem w manifestacji przeciwników restrykcji pandemicznych w Polsce.

Wówczas to przemawiając na scenie porównał obecną sytuację z początkiem wojny w 1939 roku mówiąc, że jeśli ludzie zostaliby wtedy w domach, to „nigdy nie wygralibyśmy tej wojny”.

Ivan Komarenko oskarżył też ministra zdrowia o zniewolenie, a następnie odśpiewał piosenkę w tym temacie pod tytułem „Kity i mity”.

Piosenka na tyle spodobała się koronasceptycznym fanom muzyka, że postanowił nagrać on kolejny utwór w tym temacie.

Hymn antycovidowy

Piosenka „Byle nam starczyło życia” zadebiutowała we wtorek 16 marca w serwisie YouTube gdzie na chwilę obecną ma niecałe 37 tysięcy wyświetleń.

Ivan Komarenko opowiada się w niej przeciwko maseczkom i chce by „znikły z twarzy”.

Internauci podzieleni

Piosenka już wzbudziła spore kontrowersje. Jak można było się spodziewać, spodobała się wszystkim koronasceptykom.

Reszta osób ma jednak poważne zastrzeżenia wskazując, że zakażenie koronawirusem jest niebezpieczne i w wielu przypadkach niesie opłakane skutki.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Aleksander Kwaśniewski zaskoczył widzów swoim wyglądem po koronawirusie. Były prezydent ujawnił jak przechodził chorobę i jak się obecnie czuje

Jak informował portal „Życiepl”: Czekają nas jeszcze bardziej restrykcyjne obostrzenia? Kiedy mogą zacząć obowiązywać? Są nieoficjalnie doniesienie

Z życia znanych ludzi informowaliśmy o: Wokalistka z „Pięknych i Młodych” będzie nową gwiazdą telewizji publicznej? Magdalena Narożna ostrożnie skomentowała ostatnie spekulacje

Zobacz także: Lech Wałęsa opowiedział szczegółowo o swojej operacji serca i strachu przed pójściem "na tamten świat". To wyznanie budzi skrajne emocje