Nie da się ukryć, że Roksana Węgiel szybko stała się idolką polskich nastolatków i zaczęła odnosić sukcesów w niemal ekspresowym tempie. Po wygranej w Eurowizji Junior drzwi do kariery stanęły przed nią otworem.

Mimo młodego wieku, Roksana Węgiel nie boi się wyrażać głośno swojego zdania, nawet, jeśli ono niepopularne wśród osób w jej pokoleniu. Tym razem, postanowiła wypowiedzieć się w kwestii, która niewątpliwie nie należy do łatwych. Powiedziała kilka słów o… ateistach!

Roksana Węgiel o ateistach. Słowa nastoletniej wokalistki mogą naprawdę zaskoczyć wiele osób!

Młoda wokalistka postanowiła wypowiedzieć się w niezwykle palącej sprawie. Jej słowa mogą zaszokować wiele osób!

Wokalistka szybko zdobyła popularność po Eurowizji, a jej piosenka z konkursu „Anyone I Want to Be” szybko stała się hitem wśród nastolatek. Potem było już tylko lepiej – debiut „Żyj” doczekał się aż 15 milionów wyświetleń na YouTube, a Roksanę docenili słuchacze przekazując jej Złotą Płytę na gali Bestsellerów Empiku 2018.

Wokalistka wydała już pierwsza płytę i regularnie koncertuje.

Wiadomo również, że Roksana Węgiel deklaruje się jako bardzo wierząca dziewczyna i jest niezwykle religijną osobą. Nie ukrywa, że chodzi do kościoła co niedzielę i podkreśliła w rozmowie z serwisem Muzyka Interia, że najważniejszy w uczestnictwie w nabożeństwach jest dla niej Bóg.

Dyskusja na temat religii i ateizmu wywiązała się podczas ostatniego Q&A na Instagramie.

Wokalistka wdała się w dyskusję o znaczeniu Boga. To, co powiedziała wiele osób może zaszokować!

– Życzę im, żeby się kiedyś przekonali, jaka jest prawda. Aczkolwiek ja szanuje wszystkich ludzi. Niezależnie od tego kim są i co robią – powiedziała Roksana Węgiel.

Wielu fanów, również głęboko wierzących, poczuło się podbudowanych tymi słowami.

View this post on Instagram

🌸

A post shared by ROKSANA WĘGIEL 🦋 (@roxie_wegiel) on

Jak informował portal "Życie PL": DANIEL MARTYNIUK BĘDZIE MUSIAŁ PŁACIĆ ŻONIE ALIMENTY? SENSACYJNE FAKTY, WYSZŁY NA JAW, PRZYZNAŁ SIĘ SAM SYN KRÓLA DISCO POLO

Przypomnij sobie: SENSACYJNE WYZNANIE ANNY KALCZYŃSKIEJ! PREZENTERKA ZDECYDOWAŁA SIĘ POWIEDZIEĆ, DLACZEGO KINGA RUSIN ODESZŁA Z „DZIEŃ DOBRY TVN” PO 15 LATACH

MAGDA MOŁEK PODJĘŁA OSTATECZNĄ DECYZJĘ, TO KONIEC! PO SZESNASTU LATACH NASTĄPIŁO ROZSTANIE, „WŁAŚNIE NASZE DROGI SIĘ ROZESZŁY”