Od tygodni wątek niespodziewanej i nieplanowanej ciąży Joasi Chodakowskiej, granej przez Barbarę Kurdej-Szatan, która już lada dzień urodzi drugie dziecko, rozpala wyobraźnię licznych fanów „M jak Miłość”.

Fotosy sceny, w której wdowa po Tomku Chodakowskim dowiaduje się, że zaszła w pierwszą ciążę z oszustem i kłamca Michałem krążą po Internecie od dawna. Jednak okazuje się, że scenarzyści przygotowali dla sympatyków nie lada niespodziankę! Czy pozytywny test ciążowy Joasi to tak naprawdę fałszywy alarm?

Sympatyczna blondynka zakomunikuje Kindze Zduńskiej po wizycie u ginekologa, że nie jest w ciąży!

Joasia Chodakowska jednak nie zostanie mamą? Zaskakujący zwrot akcji w nowych odcinkach „M jak Miłość”!

O sprawie dowiemy się w 1527 odcinku „M jak Miłość”, który doczeka się emisji 22 września. Nie da się ukryć, że Joasia Chodakowska po uzyskaniu pozytywnego testu ciążowego nie będzie szczęsliwa, a raczej przerażona i nie w głowie jej będzie dzielenie się ta wiadomością z kimkolwiek.

Jednak Kinga zacznie coś podejrzewać i gdy zajęta przygotowaniami do imprezy dla przyjaciół zobaczyć numer Chodakowskiej na wyświetlaczu komórki od razu odbierze połączenie, pytając jak się czuje. Usłyszy krótkie: „źle”. Joasia Chodakowska przekaże Kindze, że nie jest wciąż, ale lekarz nie wie, co jej jest i powinna poddać się dokładniejszym badaniom, co zresztą zasugerował jej ojciec.

Powinien jej powiedzieć, co wie o Leszku? – tak – ❤️ – nie – 👍

Posted by M jak miłość on Monday, May 25, 2020

Kinga od razu poprze ten pomysł. Joasia stwierdzi krótko, że zrobi to, gdy tylko Wojtek napisze końcowe sprawdziany, a wtedy jej tata przyleci po niego z Francji i zabierze go za granicę.

To jednak nie koniec sprawy. W domu Zduńskiej pojawi się Michał, zmartwiony tym, że Asia nie odbiera telefonów od niego i zapyta Kingę, czy ma od ukochanej jakieś wieści. Jednak Kinga poprosi go, by odpuścił na jakiś czas, bo Joasia potrzebuje czasu, aby wybaczyć mu fakt, że zataił przed nią informacje o wypadku Leszka.

Kinga powie Michałowi, że Asia wyjeżdża, bo chce wszystko przemyśleć, ale w jej opinii nie da już Ostrowskiemu kolejnej szansy.

Michał nie da za wygraną i zostawi jej na sekretarce wiadomość o treści:

– Nie wiem, jak cię przepraszać. Czuję się paskudnie, postąpiłem niewybaczalnie. Zadzwoń, proszę... Jeśli jest jeszcze choć cień szansy... dla mnie, dla nas, daj mi znać. Będę czekał" – podaje serwis Świat Seriali.

Czy Asia zdecyduje się mu wyznać, że przez chwilę była niemal w stu procentach pewna, że jest z nim w ciąży?

View this post on Instagram

A tymczasem po wakacjach... 😳

A post shared by M jak miłość (@mjakmilosc.official) on

Jak informował portal "Życie PL": JAK RADOSŁAW MAJDAN DOGADUJE SIĘ Z SYNAMI MAŁGORZATY ROZENEK-MAJDAN? ODKĄD HENIO JEST NA ŚWIECIE DOSZŁO DO ZUPEŁNEJ ZMIANY

Przypomnij sobie: CHŁOPCZYK CZY DZIEWCZYNKA? MICHAŁ WIŚNIEWSKI WYJAWIŁ TAJEMNICĘ PŁCI PIĄTEGO DZIECKA! WIADOMO RÓWNIEŻ, JAKIE IMIĘ WYBRANO

Portal " Życie PL" pisał również: SMUTNE WIEŚCI PRZEKAZAŁA IWONA WĘGROWSKA. WOKALISTKA W SYTUACJI, KTÓREJ NIE CHCE PRZEŻYĆ ŻADNA KOBIETA, CHODZI O DZIECKO