Radosław Majdan długo czekał na narodziny własnego dziecka. Udało się to dopiero z trzecią żoną, Małgorzatą Rozenek-Majdan i piłkarz w wieku 48 lat został ojcem. Wcześniej zyskał jednak szansę zaznajomienia się z rolą taty, dzięki temu, że gwiazda TVN była już mamą dwóch synów: Stanisława i Tadeusza, ze związku z aktorem Jackiem Rozenkiem.

Widać, że były bramkarz Reprezentacji Polski doskonale radzi sobie z roli ojca, a miłość i czułość wobec Henia widoczna jest na każdym kroku – szczególnie widać to w sposobie, w jakim wypowiada się na temat syna w Internecie.

Jak jednak wyglądają dziś jego relacje z pasierbami?

Radosław Majdan potrójnym ojcem. Jak zmienił się dom Majdanów po narodzinach Henia?
– To już dwa miesiące, a ja wciąż nie mogę uwierzyć w swoje szczęście" - napisał wzruszony 10 sierpnia, cytowany przez Pomponik.

fot. Instagram @r_majdan

Choć Henio jest oczkiem w głowie Radka to piłkarz przewartościował swoje widzenie wychowania dzieci. To za sprawą izolacji, gdy cała piątka była razem w domu. Radosław pomagał Stasiowi i Tadziowi w lekcjach, dbał o nich, jak tylko potrafił. Cała rodzina wspólnie przygotowała się do przyjścia na świat małego Henryczka.

Obecnie piłkarz zaangażował się w akcję pomocy małemu Frankowi, gdyż chłopiec nagle z powodu rzadkiej choroby zaczął tracić wzrok i słuch. Radek Majdan, który został niedawno ojcem wie, co musi czuć ojciec w sytuacji, gdy słyszy druzgocącą diagnozę.

Jak donosi Rewia, 30 sierpnia w niedzielę w Kazimierzu Dolnym odbędzie się specjalny mecz Reprezentacji Artystów Polskich, podczas którego będą zbierane środki na rzecz leczenia Franka.

Radek Majdan nie czekał ani chwili, tylko od razu zaangażował się w akcję!

fot. Instagram @r_majdan

Jak informował portal "Wiesz": KINGA RUSIN BĘDZIE MIAŁA WŁASNY PROGRAM! REZYGNACJA Z PROWADZENIA „DZIEŃ DOBRY TVN” MIAŁA OTWORZYĆ JEJ NOWĄ DROGĘ ZAWODOWĄ

Przypomnij sobie: CÓRKA BYŁEGO PREZYDENTA OPUBLIKOWAŁA ZDJĘCIE NOWEGO CZŁONKA RODZINY. ŻYCZENIA ALEKSANDRY KWAŚNIEWSKIEJ DO KUBY BADACHA

Portal "Wiesz" pisał również: MARTYNA WOJCIECHOWSKA POTWIERDZA SENSACYJNE DONIESIENIA! POZOSTAJE TYLKO POGRATULOWAĆ, PIĘKNY CZAS DLA PODRÓŻNICZKI