Jeszcze niedawno Iwona Węgrowska, uwielbiana polska wokalistka podzieliła się z fanami radosną nowiną. Tym samym gwiazda potwierdziła krążące plotki o swojej ciąży i przekonywała, że już wkrótce doczeka się z partnerem drugiego dziecka. Iwona Węgrowska jest już bowiem mamą 5-letniej Lili. Rodzina miała się powiększyć o nowego członka. Niestety, los chciał inaczej.

Okazuje się bowiem, że Iwona Węgrowska poroniła!

Wielki dramat Iwony Węgrowskiej! Gwiazda straciła ciążę, rodzinny dramat wokalistki

Kilka dni temu powiadomiła z radością o tym, że spodziewa się dziecka. Dziś Iwona Węgrowska dzieli się wielkim rodzinnym dramatem. Co się stało?

– Za szybko się pochwaliłam?! Sama nie wiem....teraz i tak nie ma to już znaczenia. Kiedy usłyszałam serduszko byłam pewna, że nic złego się już nie wydarzy i pochwaliłam się z Wami tą radosną nowiną. Niestety Serce Mojego Dziecka przestało bić" – napisała pogrążona w ogromnym smutku gwiazda na Instagramie, cytowana przez Pomponik.

Wokalistka wyznała, że od momentu usłyszenia strasznej wiadomości zupełnie nie może się pozbierać i nie umie poradzić sobie ze stratą. To jej pierwsze poronienie w życiu i miejmy nadzieję, że ostatnie.

– To pierwsze takie poronienie, tak trudne i tak bolesne. To wszystko co mogę powiedzieć teraz – zakończyła swój wpis na Instagramie.

Iwona Węgrowska przeżywa ogromny dramat, gdyż długo czekała na drugą ciążę. Pozostaje jedynie życzyć jej ukojenia w bólu. Ta sytuacja głęboko dotknęła nie tylko ją, ale i jej partnera.

fot. Instagram @wegrowska.oficjalnie

Jak informował portal "Wiesz": KINGA RUSIN BĘDZIE MIAŁA WŁASNY PROGRAM! REZYGNACJA Z PROWADZENIA „DZIEŃ DOBRY TVN” MIAŁA OTWORZYĆ JEJ NOWĄ DROGĘ ZAWODOWĄ

Przypomnij sobie: CÓRKA BYŁEGO PREZYDENTA OPUBLIKOWAŁA ZDJĘCIE NOWEGO CZŁONKA RODZINY. ŻYCZENIA ALEKSANDRY KWAŚNIEWSKIEJ DO KUBY BADACHA

Portal "Wiesz" pisał również: MARTYNA WOJCIECHOWSKA POTWIERDZA SENSACYJNE DONIESIENIA! POZOSTAJE TYLKO POGRATULOWAĆ, PIĘKNY CZAS DLA PODRÓŻNICZKI