Lider grupy Ich Troje postanowił podzielić się ze światem swoją radością i potwierdził oficjalnie w mediach społecznościowych, że jego żona Pola spodziewa się dziecka.

Gwiazdor postanowił zdradzić również, jakiej płci będzie jego piątek potomek. Wiadomo także, jakie imię wybrali szczęśliwi rodzice! Wszystko to udokumentował nagraniem badania USG!

O ciąży nowej żony Michała Wiśniewskiego wiadomo już od chwili wyborów prezydenckich, gdyż para opublikowała na Instagramie Wiśniewskiego wspólne zdjęcie z lokalu wyborczego. Paparazzi przyłapali wówczas żonę Michała Wiśniewskiego z widocznym brzuszkiem.

Jednak do tej pory gwiazdor nie potwierdzał tej informacji. Trudno jednak ukryć stan Poli, więc przyszedł czas na obwieszczenie sprawy światu oficjalnie. To już piąte dziecko lidera Ich Troje!

fot. Instagram @m_wisniewski1972

Michał Wiśniewski zdradził płeć i imię piątego dziecka! Wielka gratka dla fanów!

To będzie chłopiec! Szczęśliwy Michał Wiśniewski oficjalnie potwierdził, że doczeka się wspólnie z Polą syna. Tym samym, najstarsze dziecko Michała Wiśniewskiego, syn Xavier, który w tym roku obchodził 18 urodziny będzie miał pierwszego brata.

Jakie imię zdecydował się nadać chłopcu Michał Wiśniewski. Jak zwykle – bardzo oryginalne i nietuzinkowe. Jak poinformował na Instagramie, w opisie do nagrania badania USG, chłopiec będzie miał dwa imiona – Falco Amadeus.

Skąd ten pomysł? Najpewniej po znanym niemieckim muzyku, Falco, którego utwór Jenny Ich Troje od dawna wykonuje na koncertach.

Fani od razu ruszyli pogratulować swojemu idolowi.

– Ogromne gratulacje dla ciebie Michale i dla Poli. Niech maleństwo rośnie zdrowo radośnie i szczęśliwie. Jeszcze raz dużo zdrówka dla całej Waszej rodziny.

– Rośnie maleństwo, niech będzie zdrowe i szczęśliwe – możemy przeczytać w komentarzach.

My również serdecznie gratulujemy i życzymy zdrowia maleństwu i mamie!

fot. Instagram @m_wisniewski1972

Jak informował portal "Wiesz": KINGA RUSIN BĘDZIE MIAŁA WŁASNY PROGRAM! REZYGNACJA Z PROWADZENIA „DZIEŃ DOBRY TVN” MIAŁA OTWORZYĆ JEJ NOWĄ DROGĘ ZAWODOWĄ

Przypomnij sobie: CÓRKA BYŁEGO PREZYDENTA OPUBLIKOWAŁA ZDJĘCIE NOWEGO CZŁONKA RODZINY. ŻYCZENIA ALEKSANDRY KWAŚNIEWSKIEJ DO KUBY BADACHA

Portal "Wiesz" pisał również: MARTYNA WOJCIECHOWSKA POTWIERDZA SENSACYJNE DONIESIENIA! POZOSTAJE TYLKO POGRATULOWAĆ, PIĘKNY CZAS DLA PODRÓŻNICZKI