Najnowsze informacje prosto z Ukrainy. Okazuje się, że najbardziej popularny i doświadczony snajper na świecie właśnie przybył do oblężonego kraju. Weteran o nieprawdopodobnej wydajności wspomoże wojska – wszyscy pokładają w nim ogromne nadzieje! O kim mowa?

Trwająca od ponad dwóch tygodni wojna na Ukrainie wstrząsnęła niemalże całym światem. Kiedy z początku myślano, że ów konflikt zakończy się szybko, niezłomność i chęć obrony kraju Ukraińców sprawiła, że Rosjanie równie zawzięcie dokonują kolejnych ataków.

W związku z tym do pomocy oblężonemu krajowi zgłaszają się ochotnicy z niemalże całego świata, którzy z własnej chęci będą pomagać wojskom ukraińskim.

Ostatnio media poinformowały o tym, że właśnie na miejsce dojechał jeden z najbardziej doświadczonych i uznanych snajperów na świecie, 40-letni Kanadyjczyk o pseudonimie “Wali”.

Jego pomoc może być nieoceniona!

Kanadyjczyk walczył w Iraku i Afganistanie, a jego średnia wydajność to 7 zgonów dziennie. Specjaliści wyliczyli, że biorąc pod uwagę skalę wydarzenia na Ukrainie ta produktywność może wzrosnąć aż do 40! Wszyscy liczą, że mocno wspomoże armię ukraińską.

- Chcę pomóc Ukraińcom. Proste. Muszę pomóc, ponieważ są tu ludzie bombardowani tylko dlatego, że chcą być Europejczykami, a nie Rosjanami. - powiedział.


JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIEPL”: WIELKA STRATA DLA MILIONÓW POLAKÓW. NIE MA JUŻ WŚRÓD NAS LEGENDARNEGO AKTORA. WYBITNĄ POSTAĆ POLSKIEJ KULTURY OPŁAKUJĄ JEGO WIELBICIELE. MIAŁ 90 LAT