Kate Middleton jest zupełnym przeciwieństwem wybranki księcia Harry’ego. Księżna Cambridge respektuje wszelkie przyjęte w rodzinie królewskiej zasady i konwenanse i uchodzi za kobietę pełną elegancji, klasy i wyrafinowania.

Ostatnio jednak wybranka księcia Williama zdecydowała się na odważny krok. Czy księżna Kate nie przestrzega zasad obowiązujących na Wyspach Brytyjskich?

Księżna Kate nie przestrzega zasad obowiązujących na Wyspach Brytyjskich?

Jak informują zagraniczne media, księżna Kate w ostatnim czasie została poddana kwarantannie. Żona księcia Williama miała kontakt z osobą zarażoną koronawirusem i musiała odizolować się aż na 10 dni.

Księżna Kate/YouTube @Plotki Rozrywka
Księżna Kate/YouTube @Plotki Rozrywka

Informacja o izolacji księżnej Cambridge pojawiła się 2 lipca, a to oznacza, że Kate powinna być poddana kwarantannie dziesięć dni, czyli do 12 lipca.

Księżna Kate nie przestrzega zasad obowiązujących na Wyspach Brytyjskich?

Pałac Buckingham poinformował jednak, że już dzisiaj i jutro księżna Kate pojawi się na meczach tenisowych na Wimbledonie. Informajca ta kompletnie nie zgadza się z obowiązującym na Wyspach Brytyjskich prawem pandemicznym.

Meghan Markle i księżna Kate/ YouTube @HELLO! Canada Magazine
Meghan Markle i księżna Kate/ YouTube @HELLO! Canada Magazine

Miejmy jednak nadzieję, że ta sytuacja niebawem się wyjaśni. Księżna Kate w końcu przez lata dawała dobry przykład swoim poddanym.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIEPL”: SŁOWA PREZESA PARTII PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ WYWOŁAŁY OGROMNE PORUSZENIE! CO TAKIEGO POWIEDZIAŁ JAROSŁAW KACZYŃSKI

PORTAL INFORMACYJNY „ŻYCIEPL” PISAŁ RÓWNIEŻ O: FENOMENALNA PRZEMIANA DOMINIKI GROSICKIEJ. ŻONA SPORTOWCA WYGLĄDA WRĘCZ OLŚNIEWAJĄCO. WSZYSTKO TO ZA SPRAWĄ JEDNEJ MAŁEJ ZMIANY W WYGLĄDZIE

PORTAL “ŻYCIEPL” INFORMOWAŁ TAKŻE O: ZNANA ARTYSTKA NIE KRYJE RADOŚCI Z POWODU NARODZIN DZIECKA! HALINA MLYNKOVA POCHWALIŁA SIĘ MALEŃSTWEM W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL INFORMACYJNY „ŻYCIEPL”: ZNANY POLSKI WIRUSOLOG TŁUMACZY, CO NALEŻY ZROBIĆ, ABY WRESZCIE NASTĄPIŁ KONIEC TRWAJĄCEJ EPIDEMII. CZY TO OZNACZA, ŻE ZBLIŻAMY SIĘ DO DAWNEJ NORMALNOŚCI