Jak przypomina portal Plotek, już od kilku miesiący wiadomo było, że Halina Mlynkova jest w ciąży. Artystka podzieliła się radosną nowiną podczas rozmowy w programie „Pytanie na śniadanie”.

Radosna nowina!

Halina Mlynkova nie poruszała jednak zbyt często kwestii swojej ciąży w mediach społecznościowych. Jednak jak się okazuje, kiedy tylko dziecko pojawiło się na świecie, natychmiast postanowiła podzielić się radością ze swoimi fanami!

- Kochani! We wtorek 29.06 o godzinie 9:05 w Szpitalu św. Anny w Piasecznie pod okiem cudownego dr. Kuźlika przyszedł na świat LEO. Jeszcze, teraz kiedy to piszę lecą mi łzy szczęścia! Z całego serca dziękuję za dziewięć miesięcy opieki nad maluchem dr. Kuźlikowi oraz całemu personelowi ze szpitala św. Anny, za każdą chwilę, uwagę i profesjonalność w czasie naszego pobytu. Jesteśmy już wszyscy razem i to napełnia nas szczęściem! Leo dołączył do cudownej drużyny swoich braci Piotrka i Nikodema – napisała Halina Mlynkova na swoim Instagramie.

Fani są zachwyceni!

Oczywiście w poście artystka opublikowała także zdjęcie swojego synka! Pod postem natychmiast zaczęło pojawiać się mnóstwo komentarzy nie tylko od fanów, ale i od bliskich gwiazdy. Wszyscy zachwycają się maluszkiem i życzą rodzinie dużo zdrowia oraz wytrwałości!

Co więcej, fani gwiazdy mają oczywiście nadzieję, że Halina Mlynkova na bieżąco będzie relacjonować codzienność po porodzie i już nie mogą doczekać sie kolejnych zdjęć maleństwa!