Nie jest tajemnicą, że książę Harry i jego żona Meghan Markle zdołali się w krótkim czasie skonfliktować z wieloma członkami swoich rodzin.

Jak się okazuje, w naprawieniu relacji nie pomogły nawet narodziny córeczki pary, małej Lilibet Diany, pomimo że wiele osób miało taką nadzieję. Dziewczynkę miały okazję na razie zobaczyć tylko najbliższe parze osoby, w tym królowa Elżbieta II czy matka Meghan.

Wśród nich nie znalazła się za to ani księżna Kate, ani książę William.

W centrum zainteresowania

Meghan i Harry nieustannie są w centrum medialnego zainteresowania, dlatego też każda wypowiedź na ich temat wzbudza duże emocje zwłaszcza jeśli dotyczy rodzinnego konfliktu.

Ostatnio ponownie wywiadu udzielił ojciec Meghan, 76-letni Thomas Markle, z którym była księżna nie utrzymuje żadnych kontaktów od kilku lat.

Thomas Markle / YouTube: 60 Minutes Australia
Thomas Markle / YouTube: 60 Minutes Australia

Mężczyzna nie poznał swoich wnuków i raczej szybko się to nie zmieni. Ma on jednak nadzieję, że córka w końcu mu wybaczy zwłaszcza, że jak podejrzewa, parze na pewno doskwiera samotność.

„Popełniłem błędy. Przeprosiłem za to sto razy. Gdybym zrobił coś naprawdę strasznego, zrozumiałbym to, ale nie zrobiłem. (…)Nie zgadzam się ze wszystkimi rzeczami, które robią moje dzieci. Ale zawsze będę je kochał. I na pewno kocham Meghan” – powiedział Thomas MArkle w wywiadzie.

Mężczyzna uważa też, że para została zmanipulowana przez amerykańskie media i z tego powodu powiedzieli publicznie o swoich konfliktach z rodziną.

Co o tym myślicie?

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Skandaliczny komentarz w TVP na meczu Dania vs Finlandia. Dziennikarka znalazła się w ogniu krytyki po dywagacjach na temat losów Christiana Eriksena

Jak informował portal „Życiepl.com”: Popularne seriale znikają z ramówki na czas wakacji. Po przerwie część obsady może już nie wrócić. Jakie są przyczyny takich decyzji

Z życia znanych ludzi informowaliśmy o: Fani popularnego serialu są zaniepokojeni. Czy Mikołaj Roznerski grający jednego z popularnych bohaterów odejdzie z „M jak Miłość” do innej produkcji

Sprawdź także ten artykuł: Historia jak ze strasznego filmu. Mężczyzna został połknięty przez wieloryba i cudem przeżył. Nurek opowiedział jak to się wydarzyło