Mikołaj Roznerski jest jednym z najpopularniejszych polskich aktorów. Bardzo często gra różnych amantów w komediach romantycznych, serialach czy sztukach teatralnych.

W ostatnich latach szczególnie cieszy się sympatią fanów serialu „M jak Miłość” gdzie gra Marcina Chodakowskiego, jednego z głównych bohaterów.

Uwagę zwraca też fakt, że Adriana Kalska, która w serialu gra jego partnerkę związana jest z Roznerskim również w realnym życiu. Para podobno jest nawet w trakcie przygotowań do zawarcia związku małżeńskiego.

Mikołaj Roznerski, Adriana Kalska/ YouTube @#zostańwdomu
Mikołaj Roznerski, Adriana Kalska/ YouTube @#zostańwdomu

Nowa rola

Ostatnio jednak Mikołaj Roznerski otrzymał wspaniałą wiadomość o otrzymaniu angażu do nowej komedii „Allin”.

Jak poinformował Super Express, fabuła będzie się kręcić wokół trójki najlepszych przyjaciół. Postanowią oni ukraść złoto ze Skarbu Państwa.

Ma również nie zabraknąć wątku romantycznego miedzy bohaterem granym przez Ronerskiego oraz postacią w roli której pojawi się Karolina Chapko. Widzowie znają aktorkę m.in. z „Barw szczęścia”.

Czy Roznerski odejdzie z „M jak Miłość”?

Fani zaczęli się martwić, że z powodu nowej roli wątek bohatera Mikołaja Roznerskiego w „M jak Miłość” może zostać mocno ograniczony, a nawet zakończony.

Na szczęście mogą oni odetchnąć z ulgą. Producent już podobno wydał zgodę na zmiany w grafiku zdjęciowym by umożliwić aktorowi udział w obu serialach.

Cieszycie się?

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Popularna dziennikarka TVN odeszła po tym jak zasugerowano jej poprawienie mankamentów urody. Co teraz porabia Anna Maruszeczko

Jak informował portal „Życiepl.com”: Na tym wydarzeniu zjawiła się prawie cała miejscowość. To pierwszy koncert Zenka Martyniuka po przerwie spowodowanej pandemią. Jak się udała zabawa

Z życia znanych ludzi informowaliśmy o: Meghan Markle i książę Harry znowu mają pretensje do brytyjskich mediów. Zaangażowali już nawet prawników. Wiadomo co im się nie spodobało

Sprawdź także ten artykuł: Bohater hitowego programu „Chłopaki do wzięcia” przedstawił swoje wymagania w sprawie potencjalnej partnerki. Widzowie są oburzeni jego słowami