Ostatni czas nie był zbyt korzystny dla brytyjskiej rodziny królewskiej. Wiele problemów przysporzyła im pandemia, odejście księcia Jerzego oraz głośne sensacje związane z Harrym i Meghan, którzy wysunęli m.in. oskarżenia o rasizm, brak pomocy i doprowadzenie do zaburzeń psychicznych.

Nic dziwnego, że fani Royal Family czekają na jakąś bardziej pozytywną informację i skupiają się na swojej ulubienicy czyli księżnej Kate.

Czwarta ciąża?

Nie da się ukryć, że księżna Kate i książę William świetnie sprawdzają się w roli rodziców. Obecnie wychowują 8-letniego George’a, 6-letnią Charlotte oraz 3-letniego Louisa.

Teraz media doszukują się dowodów na to, że Kate Middleton oczekuje czwartej pociechy. Mają to potwierdzać najnowsze zdjęcia oraz relacje świadków.

W połowie miesiąc księżna pojawiła się na imprezie młodzieżowej zorganizowanej w Wolverhampton. Pomimo szczupłej sylwetki Kate, uczestnicy mieli widzieć lekko zaokrąglony brzuszek o czym poinformował magazyn „Woman's Day”.

Uwagę zwróciło też jej zachowanie. Księżna Kate miała nieświadomie trzymać ręce z przodu, tak jakby go chciała chronić.

Kate i William / YouTube: Information Lighthouse
Kate i William / YouTube: Information Lighthouse

Specjaliści komentują

Choć podejrzenia o ciążę pojawiają się co jakiś czas, tym razem biografowie rodziny królewskiej uważają to za bardzo prawdopodobne.

„Kate chciałaby mieć drugą córkę. Kończy wkrótce 40 lat, więc jestem przekonany, że jeśli chce mieć czwarte dziecko, to nastąpi to wkrótce” – powiedział Phil Dampier w komentarzu dla „New Idea”.

Myślicie, że podejrzenia się potwierdzą?

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Niespodziewane zniknięcie Danuty Holeckiej z "Wiadomości" wywołało w sieci ogromne poruszenie. Co się stało z dziennikarką

Jak informował portal „Życie.pl”: Sieć obiegło porażające nagranie z momentu przewiezienia Tomasza M. do aresztu. Padają mocne słowa. Sprawa nie jest jednak tak oczywista

Z życia znanych ludzi informowaliśmy o: Agata Młynarska zmaga się z poważnymi problemami zdrowotnymi. Lekarze w Hiszpanii byli bezradni. Co się dzieje

Zobacz także: Biskup Antoni Długosz zdradza prawdę o relacjach w rodzinie Krzysztofa krawczyka. "Ojciec bez przerwy mu pomagał"