Jak podaje portal "Super Express", od miesiąca widzowie "Wiadomości" TVP nie mieli okazji oglądać w nich Danuty Holeckiej. Wiele osób zastanawiało się skąd nagłe zniknięcie dziennikarki, która była jedną z twarzy TVP. W sieci mnożyły się mniej lub bardziej szalone teorie dotyczące jej nieobecności. Co dzieje się z dzinnikarką?

Danuta Holecka zniknęła z "Wiadomości"

Po miesiącu nieobecności Danuty Holeckiej w "Wiadomościach" w sieci zawrzało. Fani dziennikarki, choć nie tylko oni zaczęli zastnawiać się, co dzieje się z dziennikarką. Jak grzyby po deszczu zaczęły pojawiać się teorie o możliwych przyczynach jej niespodziewanego zniknięcia. Nie brakowało spekulacji, że dziennikarka podpadła szefostwu i tych o problemach prywatnych.

Danuta Holecka/YouTube @TVP Info
Danuta Holecka/YouTube @TVP Info
Danuta Holecka/YouTube @TVP Info

Wiele osób nie wierzyło, że Danuta Holecka mogłaby czymkolwiek narazić się szefostwu. W końcu od dłuższego czasu jest jedną z twarzy TVP i najbardziej cenionych pracowników stacji. Portalowi "Wirtualne Media" udało się ustalić, że nieobecność dziennikarki ma bardziej przyziemne wyjaśnienie.

Okazuje się, że Danuta Holecka przebyw na zaległym urlopie. Ponoć szefowej "Wiadomości" nazbierała się całkiem spora ich ilość. Pracownicy TVP zapewniają, że już niebawem widzowie będą mogli ponownie podziwiać dziennikarkę na wizji. Mówi się, że ma to nastąpić już w czerwcu, choć termin ten nie został jeszcze oficjalnie potwierdzony.

Widzowie TVP i TVP Info nie zobaczą na antenie innego dziennikarza. Ze stacją pożegnał się Michał Cholewiński. Z anteny zniknął po tym, jak krytycznie ocenił wyrok Trybunału Konstytucyjnego w sprawie zaostrzenia przepisów aborcyjnych. Z medialnych doniesień wynika, że dziennikarz ma przejść do Polsat News. Sam zainteresowany jeszcze nie potwierdził tych doniesień.

Michał Cholewiński/YouTube @TVP Info
Michał Cholewiński/YouTube @TVP Info
Michał Cholewiński/YouTube @TVP Info

Zauważyliście brak Danuty Holeckiej w "Wiadomościach" TVP?

To też może cię zainteresować: Rafał Brzozowski zdobył się na niezwykły gest. Niewielu spodziewało się, że stać go na coś podobnego

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Sieć obiegło porażające nagranie z momentu przewiezienia Tomasza M. do aresztu. Padają mocne słowa. Sprawa nie jest jednak tak oczywista

O tym się mówi: Biskup Antoni Długosz zdradza prawdę o relacjach w rodzinie Krzysztofa krawczyka. "Ojciec bez przerwy mu pomagał"