Jak podaje portal "Super Express", Agata Młynarska po półrocznym pobycie w Hiszpanii zdecydowała się na powrót do kraju. Niestety za jej decyzją stoją bardzo smutne powody. Dziennikarka zmaga się z poważnymi problemami zdrowotnymi. Choroba, z jaką zmaga się od dłuższego czasu dała o sobie znać z całą siłą.

Agata Młynarska mierzy się z poważną chorobą

W październiku zeszłego roku Agata Młynarska postanowiła wyjechać do Hiszpanii. W założeniu miała tam spędzić dwa tygodnie, które jednak przeciągnęły się do ponad pół roku. Pewnie dziennikarka nie zdecydowałaby się na powrót, gdyby nie poważna choroba, z jaką zmaga się od dłuższego czasu.

Agata Młynarska wróciła do Polski w tym tygodniu. "I choć nie wyglądam, bo się nie poddaję, toczę swoją prywatną, potężną walkę, którą, mam nadzieję, uda mi się wygrać" - zdradziła dziennikarka tuż po przylocie do kraju.

Od lat Agata Młynarska zmaga się z chorobą Leśniawskiego-Crohna. Jest to przewlekła choroba układu pokarmowego. Dziennikarka zdradziła, że w czasie pobytu w Hiszpanii doszło u niej do "strasznego rzutu na stawy". Zaczęło się od bólu achillesów, potem ból przeniósł się na stawy kolonawe i łokciowe.

Za namową hiszpańskich lekarzy, dziennikarka zdecydowała się wrócić do Polski i tu podjąć leczenie. Swój pobyt w kraju Młynarska rozpoczęła od zaszczepienia się przeciw Covid-19, wizyty u dentysty i umówienia niezbędnej wizyty w przypadku jej choroby u gastrologa.

Stresu i smutku dziennikarce przysparza fakt, że nie może spotkać się ze swoimi wnuczkami. Wszystko przez fakt, że dziewczynki mogą być potencjalnymi nosicielkami wirusa SARS-CoV-2.

Pani Agacie Młynarskiej życzymy szybkiego powrotu do zdrowia i wygrania walki, jaką toczy.

To też może cię zainteresować: Małgorzata i Radosław Majdanowie zdobyli się na szczere wyznanie. Zabrali głos w sprawie chrztu Henia. Nie szczędzili gorzkich słów

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Jarosław Kaczyński odkrył w sobie nowy talent. Paweł Kukiz szczerze ocenił zdolności prezesa PiS. O co chodzi

O tym się mówi: Biskup Antoni Długosz zdradza prawdę o relacjach w rodzinie Krzysztofa krawczyka. "Ojciec bez przerwy mu pomagał"