Jak przypomina serwis „Super Express”, Ida Nowakowska bardzo długo utrzymywała w tajemnicy przed fanami i mediami imię swojego pierwszego dziecka. Jej synek pojawił się na świecie w maju 2021 roku, a wciąż nie było wiadomo, jak prezenterka zdecydowała się nazwać maluszka. Teraz wyszło na jaw, że prezenterka wraz z mężem zdecydowali się wybrać międzynarodowe imiona, również dlatego, że ukochany Idy Nowakowskiej jest Amerykaninem. Chłopiec ma przy tym podwójne imię!

Ida Nowakowska nazywać w ten sposób swojego pierworodnego synka postanowiła nawiązać do jednego z bardziej znanych świętych, ale również oddać hołd zmarłemu przed kilkoma laty ojcu, Markowi Nowakowskiemu. Jakie zatem imię nosi synek gwiazdy?

Ida Nowakowska zdradziła imię swojego synka. Jest międzynarodowe!

Ida Nowakowska związana jest telewizją od wielu lat, stawiając pierwsze kroki w pierwszej edycji programu TVN "You Can Dance”. Z TVP zaczęła współpracować w 2018 roku, a dziś uznawana jest za jedną z największych gwiazd stacji. Prowadzi wiele formatów w TVP, w tym „Bake Off”, „ Pytanie na Śniadanie” czy „The Voice Kids”.

Była też jurorką w „Dance, Dance, Dance”. Swojego męża, Jacka Herndona poznała podczas studiów na Wydziale Teatru, Filmu i Telewizji na Uniwersytecie Kalifornijskim w Los Angeles. Wyszła za mąż w 2015 roku, a w maju tego roku urodziła synka.

W rozmowie z magazynem „Party” Ida Nowakowska zdradziła, że wraz z mężem ochrzcili syna, ceremonia chrztu odbyła się w Kościele św. Krzyża w Warszawie i była ważna dla Idy Nowakowskiej, która jest praktykującą katoliczką. Okazuje się, że synek gwiazdy otrzymał dwa imiona – Maksymilian Marek.

„Dla nas to Max Marek. Wybraliśmy takie, które będzie dobrze brzmiało w Polsce - powiedziała Ida, dodając, że nawiązuje do ważnego dla niej świętego patrona.

Imię Marek to hołd dla zmarłego w 2014 roku ojca Idy Nowakowskiej – pisarza Marka Nowakowskiego.

Jak informował portal "Życie Polska": ZAROBKI DUCHOWNYCH W POLSCE POWALAJĄ NA KOLANA! O JAK DUŻYCH PIENIĄDZACH MOWA? HIERARCHOWIE EPISKOPATU W POLSCE MOGĄ LICZYĆ NA NAPRAWDĘ DOBRE ŻYCIE

Przypomnij sobie: O CO MONIKA OLEJNIK CHCE ZAPYTAĆ JAROSŁAWA KACZYŃSKIEGO? DZIENNIKARKA ZDRADZIŁA SWOJE ZAMIARY NA ANTENIE. SPORY ORZECH DO ZGRYZIENIA DLA SZEFA PIS

Portal "Życie Polska" pisał również: MICHAŁ SZPAK DOSTAŁ TAJEMNICZĄ WIADOMOŚĆ SMS. CHODZI O JEGO UDZIAŁ W „THE VOICE”. WOKALISTA ODPOWIEDZIAŁ W MOCNYM STYLU NA OCZACH MILIONÓW POLAKÓW

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: EUFORIA W DOMU ZENKA MARTYNIUKA. KRÓL DISCO POLO ZDRADZIŁ, CO PLANUJE JEGO SYN. CO ROBI DZIŚ DANIEL MARTYNIUK? DLA WIELU MOŻE TO BYĆ NIE DO UWIERZENIA