Monika Olejnik od lat uchodzi za jedna z najważniejszych i najbardziej opiniotwórczych polskich dziennikarek. Jest bezkompromisowa, a z jej zdaniem liczy się wiele osób. Od lat jest gwiazdą TVN24 i prowadząc bardzo lubiany talk show „Kropka nad i” nie waha się zadawać polskim politykom naprawdę trudnych i często kontrowersyjnych pytań, licząc się z krytyką swojej pracy.

Podczas ostatniego wydania cyklu „Ty pytasz, TVN24 odpowiada” Monika Olejnik postanowiła opowiedzieć o tym, jak wygląda naprawdę jej praca w stacji i z czym wiążą się kolejne wydania jej autorskiego show. Zadaniem dziennikarki było odpowiedzenie na szereg pytań ze strony internautów. Jedno dotyczyło Jarosława Kaczyńskiego.

Monika Olejnik zapytana o Jarosława Kaczyńskiego. Jakie pytanie usłyszałby od gwiazdy TVN24 prezes PiS?

Monika Olejnik została gwiazdą jednego z odcinków popularnego cyklu „Ty pytasz, TVN24 odpowiada” i postanowiła opowiedzieć o kulisach swojej pracy dla stacji. Dziennikarka odpowiadała na przeróżne pytania, mówiła między innymi o swoich upodobaniach kulinarnych, miłości do mody i czy pije sporo kawy?

Nagle pojawiło się pytanie o Jarosława Kaczyńskiego i o to, jakie dziennikarka zadałaby pytanie prezesowi PiS, gdyby miała taką możliwość.

„Zapytałabym, dlaczego kobiety mają przez niego piekło i czy jest z tego dumny” – powiedziała wprost Monika Olejnik.

To jednak nie wszystko. Dziennikarka chciała również zadać pytanie o to, jak może utrzymywać bliskie stosunki z Tadeuszem Rydzykiem, skoro zakonnik wiele lat temu obraził jego nieżyjącą bratową, Marię Kaczyńską. Zdradziła, że ma do szefa PiS wiele pytań i liczy na to, że Kaczyński kiedyś przyjdzie do studia.

Monika Olejnik zdradziła również, że zna Jarosława Kaczyńskiego od naprawdę wiele lat – dokładnie od 1990 roku. Zapraszała go wówczas do studia Trójki, gdy Porozumienie Centrum było małą partią.

Monika Olejnik/Youtube @Uwaga! TVN

Jak informował portal "Życie Polska": EUFORIA W DOMU ZENKA MARTYNIUKA. KRÓL DISCO POLO ZDRADZIŁ, CO PLANUJE JEGO SYN. CO ROBI DZIŚ DANIEL MARTYNIUK? DLA WIELU MOŻE TO BYĆ NIE DO UWIERZENIA

Przypomnij sobie: POWALAJĄCE INFORMACJE NA TEMAT KARDYNAŁA DZIWISZA. JAKIM SAMOCHODEM JEŹDZI BYŁY METROPOLITA KRAKOWSKI? MODEL I MARKA ZROBIĄ WRAŻENIE NA WIELU LUDZIACH

Portal "Życie Polska" pisał również: PRZEZ NIEWYBACZALNY BŁĄD LEKARZA DZIECKO PRZYSZŁO NA ŚWIAT Z WIELKĄ RANĄ NA TWARZY. RODZICE DOMAGAJĄ SIĘ POCIĄGNIĘCIA MEDYKÓW DO ODPOWIEDZIALNOŚCI

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: KUBA WOJEWÓDZKI NIE ZOSTAWIŁ SUCHEJ NITKI NA MAŁGORZACIE ROZENEK-MAJDAN! JAKI BYŁ POWÓD TAKIEJ REAKCJI KRÓLA TELEWIZJI? GWIAZDA ZAREAGOWAŁA NA SŁOWA