Dlatego dzisiaj chcemy zaoferować sposób na uprawę tych sadzonek kwiatowych. Aby to zrobić, wystarczy zastosować skuteczną recepturę „Troichetka”, która pomoże nawet najbardziej wysadzonym sadzonkom wyhodować luksusową różę.

Czego potrzebujesz do tego:

Woda stojąca - 120 ml;

Popiół drzewny - jedna łyżeczka;

Sok z aloesu - dwie łyżeczki;

Miód - jedna łyżeczka;

Gleba do umieszczenia kwiatka.

Przygotowanie i aplikacja:

Najpierw przygotuj sadzonki. Wytnij różę pod kątem prostym, pozostawiając tylko wierzchołek łodygi z trzema do pięciu pąków i kilkoma liśćmi.

A dolne cięcie musi być ukośne. Połącz miód z aloesem i popiołem. Otrzymaną mieszaninę zalać osiadłą wodą o temperaturze pokojowej.

Zanurz sadzonki w tej pożywce i pozostaw tam na pół dnia. Należy pamiętać, że im gorszy stan cięcia, tym więcej czasu zajmuje regeneracja.

Następnie usuń sadzonki z roztworu i posadź je w glebie zawierającej dużo próchnicy. Przykryj sadzonki, aby nie wyschły. Można to zrobić za pomocą przeciętej plastikowej butelki lub przezroczystej plastikowej torby.

Pojemnik z sadzonkami pozostawić w ciepłym miejscu, okresowo otwierając woreczek, aby kwiat otrzymał odpowiednią dawkę tlenu. Nie zapomnij o nawilżeniu zbyt suchej gleby.

Łodyga obudzi się za około 40-45 dni. Zależy to od temperatury i stanu rośliny przed sadzeniem. Gdy róża jest już dobrze ukorzeniona, możesz ją posadzić w ogrodzie lub zostawić w domu przy oknie.

Przypomnij sobie: CAŁA POLSKA KOCHAŁA SIĘ W „DOKTOR QUINN”! JAK WYGLĄDA DZIŚ JANE SEYMOUR? NIE SPOSÓB UWIERZYĆ, ŻE AKTORKA JEST W WIEKU WIELU BABĆ! TYLKO BRAĆ PRZYKŁAD

Portal "Życie PL" pisał również: KRZYSZTOF JACKOWSKI KOLEJNY RAZ OSTRZEGA POLAKÓW! WIZJA, KTÓRĄ PRZEDSTAWIŁ OSTATNIO NAPAWA NIEPOKOJEM. CO TAKIEGO ZOBACZYŁ JASNOWIDZ

Pisaliśmy również o: AGNIESZKA SUCHORA ZAMIEŚCIŁA WZRUSZAJĄCY WPIS W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH. ŻONA KRZYSZTOFA KOWALEWSKIEGO NIE MOŻE POGODZIĆ SIĘ ZE STRATĄ