Ogromna większość Polaków doskonale pamięta słodkie lata 90. i czas, w którym miliony widzów gromadziły się przed telewizorami, aby zobaczyć kolejny odcinek kultowej amerykańskiej produkcji, której akcja działa się na prowincji w XIX wieku.

Mowa oczywiście o „Doktor Quinn”, która w Polsce zrobiła prawdziwą furorę, a wcielająca się w nią Jane Seymour stała się bożyszczem nie tylko mężczyzn, ale i kobiet. Jak po wielu latach wygląda aktorka? Jest jeszcze piękniejsza niż dawniej i w ogóle nie wygląda jak wiele jej rówieśniczek!

Jak dziś wygląda Jane Seymour, czyli kultowa „Doktor Quinn”? Aż trudno uwierzyć, że ma 70 lat!

Jane Seymour przez wiele lat wcielała się w postać empatycznej lekarki, a „Doktor Quinn” w latach 90. był jednym z cieszących się największą oglądalnością seriali w polskiej telewizji.

Okazuje się po latach, że Jane Seymour nie stała się aktorką jednej roli, jak to często bywa, a jak sama przyznaje, szczyt kariery dzieje się w jej życiu dopiero teraz. Mimo pandemii nie narzeka na brak pracy, co rusz otrzymując nowe oferty ról.

„Mój agent powiedział mi na początku tego roku:„ Czy zdajesz sobie sprawę, że jesteś jedyną osobą w całej mojej agencji, która teraz pracuje na okrągło?” – powiedziała dla „Fox News” Jane Seymour, cytowana przez „Super Express”.

Jak wygląda teraz? Aż trudno się domyślić, że aktorka skończyła niedawno 70 lat! Swój świetny wygląd zawdzięcza aktywności fizycznej, gdyż uwielbia pilates, jogging i pływanie, pilnuje również diety i je tylko jeden posiłek w ciągu dnia, co wynika z jej intensywnego trybu życia.

Przyznaje, że waży tyle samo, co wtedy, gdy chodziła do szkoły baletowej i akceptuje swój wygląd i ciało, nie poddała się również żadnym zabiegom chirurgii plastycznej, aby się odmłodzić.

Jak informował portal "Życie PL": WAŻNE INFORMACJE DLA SENIORÓW W POLSCE. JEŚLI TERAZ NIE DOPEŁNIĄ FORMALNOŚCI TO OCZEKIWANE OD DŁUGIEGO CZASU PIENIĄDZE DOSTANĄ DOPIERO W CZERWCU

Przypomnij sobie: ŻONA BYŁEGO PREZYDENTA USA ZASKOCZYŁA WSZYSTKICH TREŚCIĄ WPISU W INTERNECIE Z OKAZJI WALENTYNEK. CO NAPISAŁA MELANIA TRUMP? TO NIEPOKOJĄCY ZNAK

Portal "Życie PL" pisał również: ROMANTYCZNY GEST RADKA MAJDANA Z OKAZJI WALENTYNEK. MAŁGORZATA ROZENEK JEST PRAWDZIWĄ SZCZĘŚCIARĄ I CHWALI SIĘ NA INSTAGRAMIE. CO WRĘCZYŁ JEJ UKOCHANY

Pisaliśmy również o: CZY KOLEJNE OBOSTRZENIA ZOSTANĄ POLUZOWANE W NAJBLIŻSZYM CZASIE? MATEUSZ MORAWIECKI POSTAWIŁ ISTOTNY WARUNEK. POJAWIŁ SIĘ WAŻNY APEL DO POLAKÓW