Krzysztof Kowalewski to jeden z najwybitniejszych aktorów w naszym kraju. Niestety, mężczyzna odszedł od nas kila dni temu, dokładnie 6 lutego. Informację o jego śmierci za pośrednictwem mediów społecznościowych przekazała jego żona, Agnieszka Suchora.

To bardzo trudny czas dla aktorki!

Od kiedy aktorka opublikowała wpis o śmierci swojego ukochanego męża, nie udzielała się zbyt mocno w mediach. Jednak dziś, kilka dni po odejściu aktora zdecydowała się na opublikowanie wpis, zarówno w imieniu swoim, jak i swojej córki – Gabrysi.

Agnieszka Suchora we wpisie przede wszystkim podziękowała za ogromne wsparcie, jakie okazali jej najbliżsi przyjaciele oraz rodzina, ale także znajomi z branży.

- Wszystkim Przyjaciołom i Znajomym bardzo dziękujemy za współczucie, myśli i czułość, którymi otoczyliście nas w tym trudnym momencie. Agnieszka i Gabrysia – napisała aktorka.

Ogromne wsparcie od najbliższych

Post niemal natychmiast wzbudził zainteresowanie wielu osób i zaraz pod nim zaczęły pojawiać się komentarze nie tylko od fanów, ale także od osób z aktorskiego świata. Swoje słowa wsparcia przekazał między innymi Borys Szyc i Wiktor Zborowski.

Na ten moment nie podano oficjalnej przyczyny śmierci aktora. W mediach nie ma także informacji o dokładnej dacie pogrzebu Krzysztofa Kowalewskiego. Wiemy jedynie, że ostatnie pożegnanie ma się odbyć dopiero za parę tygodni.

Jak informował portal "Życie PL": NAJGORSZE DOPIERO PRZED NAMI? NIE JEST WYKLUCZONE, ŻE W NAJBLIŻSZYM CZASIE DOTRZE DO NAS TRZECIA FALA PANDEMII

Przypomnij sobie: ŻONA BYŁEGO PREZYDENTA USA ZASKOCZYŁA WSZYSTKICH TREŚCIĄ WPISU W INTERNECIE Z OKAZJI WALENTYNEK. CO NAPISAŁA MELANIA TRUMP? TO NIEPOKOJĄCY ZNAK

Portal "Życie PL" pisał również: KRZYSZTOF JACKOWSKI KOLEJNY RAZ OSTRZEGA POLAKÓW! WIZJA, KTÓRĄ PRZEDSTAWIŁ OSTATNIO NAPAWA NIEPOKOJEM. CO TAKIEGO ZOBACZYŁ JASNOWIDZ

Pisaliśmy również o: CZY KOLEJNE OBOSTRZENIA ZOSTANĄ POLUZOWANE W NAJBLIŻSZYM CZASIE? MATEUSZ MORAWIECKI POSTAWIŁ ISTOTNY WARUNEK. POJAWIŁ SIĘ WAŻNY APEL DO POLAKÓW