Nikt nie ma chyba wątpliwości, że Krzysztof Jackowski to jeden z najbardziej rozpoznawalnych wizjonerów w naszym kraju. Jasnowidz z Człuchowa nieustannie jest obecny w mediach społecznościowych, a dzięki swojemu kanałowi na platformie YouTube, na bieżąco przekazuje swoim fanom wizje, których doznaje.

Powinniśmy się czegoś obawiać?

Niestety, jak informuje portal o2, tym razem Krzysztof Jackowski nie ma nam do przekazania zbyt pozytywnych wieści. To, co ostatnio przekazał swoim fanom wzbudza pewien niepokój. Czy jednak wizja na pewno dotyczy naszego kraju?

Jakaś uroczystość państwowa, nie wiem, gdzie ona jest. Państwowa, polityczna. Stoi jakiś polityk, stoi ich wielu innych i raptem ktoś do niego podchodzi i bach, bach i sensacja na cały świat. Coś takiego z tego wora mi wyskoczyło, kompletnie bez sensu. Muszę to powiedzieć, żeby poczuć coś więcej – wyjawił Jackowski podczas transmisji na żywo na swoim kanale.

Czy jasnowidz zawsze ma rację?

Co więcej, jak zaznaczył sam jasnowidz, nie wie on czy jego wizja dotyczy na pewno naszego kraju, jednak nie wyklucza takiej możliwości. Jackowski zaznaczył także, że zamach ten będzie początkiem ogromnego bezprawia, które dotknie wiele krajów.

Jak zaznaczył jasnowidz, zamach, który widział, może w konsekwencji spowodować, że wiele państw zostanie pozbawionych władzy z dnia na dzień. Takie sytuacje bez wątpienia, według wizjonera, będą mieć także miejsce w naszym kraju.

Czy jednak możemy bez żadnych wątpliwości wierzyć w wizję Krzysztofa Jackowskiego? Jak doskonale wiemy, wiele z nich do tej pory się nie sprawdziło. Miejmy nadzieję, że tak będzie i tym razem!

Krzysztof Jackowski / YouTube: JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official
Krzysztof Jackowski / YouTube: JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official

Jak informował portal "Życie PL": NAJGORSZE DOPIERO PRZED NAMI? NIE JEST WYKLUCZONE, ŻE W NAJBLIŻSZYM CZASIE DOTRZE DO NAS TRZECIA FALA PANDEMII

Przypomnij sobie: ŻONA BYŁEGO PREZYDENTA USA ZASKOCZYŁA WSZYSTKICH TREŚCIĄ WPISU W INTERNECIE Z OKAZJI WALENTYNEK. CO NAPISAŁA MELANIA TRUMP? TO NIEPOKOJĄCY ZNAK

Portal "Życie PL" pisał również: ROMANTYCZNY GEST RADKA MAJDANA Z OKAZJI WALENTYNEK. MAŁGORZATA ROZENEK JEST PRAWDZIWĄ SZCZĘŚCIARĄ I CHWALI SIĘ NA INSTAGRAMIE. CO WRĘCZYŁ JEJ UKOCHANY

Pisaliśmy również o: CZY KOLEJNE OBOSTRZENIA ZOSTANĄ POLUZOWANE W NAJBLIŻSZYM CZASIE? MATEUSZ MORAWIECKI POSTAWIŁ ISTOTNY WARUNEK. POJAWIŁ SIĘ WAŻNY APEL DO POLAKÓW