Telewizja Polska już od jakiegoś czasu odnotowuje sporo wpadek oraz sytuacji, które – zdaniem internautów – nie powinny mieć miejsca. Kolejne „fikołki” stacji punktowane są przez grono zaangażowanych internautów.

Paski „Wiadomości”, które przeszły do historii, m.in. o „lewackim faszyzmie”, który „niszczy Polskę”, o „bojówkach opozycji”, a także rzekomym budzącym zazdrość w Europie „polskim sukcesie”, zapewne jeszcze przez wiele lat nie zostaną zapomniane.

To jeszcze nie wszystko – stacja z Jackiem Kurskim na czele pozwala sobie na coraz odważniejsze treści.

TVP „przeprosiło” TVN

Portal Plotek zauważa, że ostatnio internauci bardzo zdziwili się na widok przeprosin stacji. Telewizja Polska musiała przeprosić Bertolda Kittla, dziennikarza TVN. Zrobiła to w swoim stylu.

Przypomnijmy: Sąd Okręgowy nakazał opublikowanie przeprosin podczas „Wiadomości”, gdy TVP ma największą oglądalność. I owszem, przeprosiny zostały wyemitowane – „Wiadomości” zaczęły się kilka minut wcześniej, zaś plansza pojawiła się przez trzy sekundy.

Przeprosiny TVP. Źródło: Twitter @PodEkranem
Przeprosiny TVP. Źródło: Twitter @PodEkranem

Chodziło o przeprosiny za materiał z października 2018 roku, w którym twierdzono, iż Kittel w reportażu „Układ radomski” ukrył fakt, że rzekomo od wielu lat zna się z Radosławem Witkowskim, prezydentem Radomia.

Okazuje się jednak, że te „fakty” były pomówieniami – dziennikarz poznał polityka, gdy tworzył swój materiał. Prawdę udowodniono przed sądem.

„Wiadomości” TVP 4 marca 2021 roku zaczęły się o 19:26 zamiast o 19:30 i w momencie, w którym oglądalność była sporo niższa, wyświetlono przeprosiny przez zawrotne… trzy sekundy.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: BADANIE USG ODMIENIŁO ICH ŻYCIE NIESPODZIEWANĄ WIADOMOŚCIĄ. ZANIEMÓWIŁ NAWET LEKARZ. WZRUSZAJĄCA HISTORIA PIERWSZEJ TAKIEJ SYTUACJI W CAŁYM KRAJU

O tym się mówi w Polsce: DOBRA WIADOMOŚĆ DLA TYCH, KTÓRZY NA FARMACEUTYKI WYDAJĄ KROCIE. MOŻNA OTRZYMAĆ NAPRAWDĘ SPORY ZWROT ZA LEKI. JAK SIĘ O NIEGO STARAĆ

O tym się mówi na świecie: TO BYŁA NAJBARDZIEJ ZASKAKUJĄCA WIADOMOŚĆ W JEJ ŻYCIU. KOBIETA DZIEŃ PO TYM JAK DOWIEDZIAŁA SIĘ O CIĄŻY, URODZIŁA DZIECKA. JAK TO MOŻLIWE

Z życia gwiazd: MIKOŁAJ ROZNERSKI ODCHODZI Z „M JAK MIŁOŚĆ”? JEST KOMENTARZ GŁÓWNEGO ZAINTERESOWANEGO. FANI ZOBACZĄ GO W INNYM POPULARNYM SERIALU