Justyna Żyła od kilku lat bryluje w mediach. Choć nie zyskała statusu pierwszoplanowej celebrytki, wystarczają jej dotychczasowe „osiągnięcia”.

Zaistniała jeszcze w czasie małżeństwa z Piotrem Żyłą. Wszystko to za sprawą publicznego ujawniania problemów w związku i często niewybrednych komentarzy w stosunku do ówczesnego męża.

Dziś Piotr i Justyna są już po rozwodzie, oboje mają nowych partnerów, a Justyna Żyła coraz rzadziej mówi o nieudanym małżeństwie. Zyskała grono odbiorców, którzy są ciekawi, co u niej.

Justyna Żyła. Źródło: Youtube Tomasz Niecikowski
Justyna Żyła. Źródło: Youtube Tomasz Niecikowski

Dom Justyny Żyły – jak wygląda?

Pudelek przypomina, że jeszcze za czasów małżeństwa z Piotrem Żyłą Justyna mieszkała z rodziną w domu w Wiśle. Okazuje się, że niewiele się zmieniło – jej były mąż wyprowadził się ze wspólnego domu.

Teraz mieszka w nim Justyna Żyła i dwoje dzieci celebrytki i skoczka narciarskiego. Fani ciekawi są, jak wygląda jej azyl – i dzięki jej mediom społecznościowym wiedzą na ten temat całkiem sporo, bo Justyna Żyła dodaje coraz więcej zdjęć ze swojego domu.

Trzeba przyznać, że dom jest urządzony bardzo klasycznie, ale i z gustem. We wnętrzu znajduje się kominek, zaś przed domem – ogrodowy basen.

Justyna Żyła. Źródło: Youtube Plotki Rozrywka
Justyna Żyła. Źródło: Youtube Plotki Rozrywka

Fani dobrze wiedzą, jak wygląda kuchnia Justyny Żyły, gdyż często dodaje z niej zdjęcia. Jest to aneks, z którego przechodzi się do salonu.

Z domu Justyny Żyły w Wiśle widać niesamowite krajobrazy. Widoki te celebrytka obserwuje, siedząc w fotelu z technorattanu.

Zdjęcia domu Justyny Żyły można zobaczyć tutaj.

Jak wam się podoba?

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: BADANIE USG ODMIENIŁO ICH ŻYCIE NIESPODZIEWANĄ WIADOMOŚCIĄ. ZANIEMÓWIŁ NAWET LEKARZ. WZRUSZAJĄCA HISTORIA PIERWSZEJ TAKIEJ SYTUACJI W CAŁYM KRAJU

O tym się mówi w Polsce: DOBRA WIADOMOŚĆ DLA TYCH, KTÓRZY NA FARMACEUTYKI WYDAJĄ KROCIE. MOŻNA OTRZYMAĆ NAPRAWDĘ SPORY ZWROT ZA LEKI. JAK SIĘ O NIEGO STARAĆ

O tym się mówi na świecie: TO BYŁA NAJBARDZIEJ ZASKAKUJĄCA WIADOMOŚĆ W JEJ ŻYCIU. KOBIETA DZIEŃ PO TYM JAK DOWIEDZIAŁA SIĘ O CIĄŻY, URODZIŁA DZIECKA. JAK TO MOŻLIWE

Z życia gwiazd: MIKOŁAJ ROZNERSKI ODCHODZI Z „M JAK MIŁOŚĆ”? JEST KOMENTARZ GŁÓWNEGO ZAINTERESOWANEGO. FANI ZOBACZĄ GO W INNYM POPULARNYM SERIALU