Trzeba przyznać, że sobota dla Piotra Żyły była wyjątkowo szczęśliwa. Podczas Mistrzostw Świata w Oberstdorfie został indywidualnym mistrzem świata, co wprawiło całą reprezentację polskich skoczków narciarskich, a przede wszystkich kibiców w prawdziwy zachwyt. Sam zwycięzca ma ogromne powody do zadowolenia.

Piotr Żyła bezpośrednio po wygranej udzielił obszernego wywiadu wielu mediom, w tym oczywiście polskim. To, co zrobił podczas rozmowy z dziennikarzami jest fenomenalne i szeroko komentowane. To naprawdę trzeba zobaczyć!

Reakcja Piotra Żyły po zwycięstwie w MŚ podczas wywiadu kompletnie rozbroiła kibiców. Skoczek nie posiadał się ze szczęścia!

Podczas konkursu skoków na małej skoczni w Obertsdorfie Piotr Żyła pokazał, jak doskonałym jest skoczkiem i w jaki dobrej znajduje się dyspozycji sportowej. W pierwszej serii oddał skok na 105 metrów i objął prowadzenie. Choć w drugim podejściu wylądował bliżej, bo na 102,5 metra to pozwoliło mu to w wygrać konkurs i odebrać złoty medal tegorocznych MŚ.

Radości Piotra Żyły nie było końca, a skoczek manifestował swoje szczęście z największego zawodowego sukcesu niemal na każdym kroku. Sukcesu pogratulowała ukochanemu Marcelina Ziętek, a była żona, Justyna Żyła również złożyła mu gratulacje.

Jak skomentował Piotr Żyła swoją wygraną w rozmowie z dziennikarzami Eurosportu bezpośrednio po zwycięstwie? Szczęśliwy, radosny, niemal podskakujący pod niebo skoczek rozbawił fanów do łez podczas wywiadu. Aby ochłonąć, rzucił się nawet prosto w śnieg!

„Ten pierwszy to był z tego lepszego repertuaru i nie do końca go pamiętam, ale jak żem się zdążył tak fajnie odciąć do tego pierwszego skoku, to na drugi mi jeszcze zostało. Poszłem w full gaz” – stwierdził wyraźnie uradowany Piotr Żyła, cytowany przez Jastrząb Post.

W tak wspaniałej sytuacji można mu wybaczyć błędy językowe, prawda?

Jak informował portal "Życie PL": PEWNA KOBIETA Z JAPONII ZAMIESZCZA W SIECI ZDJĘCIA SWOICH PSÓW. TE FOTOGRAFIE ROBIĄ W SIECI PRAWDZIWY SZAŁ. INTERNAUCI UWIELBIAJĄ CZWORONOGÓW

Przypomnij sobie: SZCZERA WYPOWIEDŹ KAROLA STRASBURGERA O EMERYTURACH ARTYSTÓW. AKTOR W MOCNYCH SŁOWACH SKOMENTOWAŁ ŚMIESZNIE NISKIE STAWKI ŚWIADCZEŃ

Portal "Życie PL" pisał również: TRWAJĄ BURZLIWE DYSKUSJE NA TEMAT WPROWADZENIA SPORYCH ZMIAN W SPOSOBIE FUNKCJONOWANIA ŚWIADCZEŃ L4. OKAZUJE SIĘ, ŻE TE ZMIANY NIE SĄ TAK DOBRE

Pisaliśmy również o: RUSZYŁA KOLEJNA EDYCJA KULTOWEGO PROGRAMU "ŚLUB OD PIERWSZEGO WEJRZENIA”. UCZESTNICZKI NIE KRYJĄ EKSCYTACJI Z POWODU NADCHODZĄCEGO MAŁŻEŃSTWA