W ostatnim czasie Marzena Rogalska rozstała się z TVP po ponad 12 latach pracy. Była prowadząca „Pytania na śniadanie” prawdopodobnie nie planowała odejścia ze stacji, jednak w końcu nie wytrzymała.

Podzieliła się swoją decyzją z fanami poprzez wpis w mediach społecznościowych. Ci okazali jej wsparcie i zrozumienie. I choć Tomasz Kammel, z którym od lat tworzyli duet w „PnŚ”, nawet nie skomentował tej sprawy, Rogalska otrzymała wiele ciepłych słów od widzów.

Marzena Rogalska. Źródło: Youtube TVP VOD
Marzena Rogalska. Źródło: Youtube TVP VOD

Marzena Rogalska ma nową pracę

Okazuje się jednak, że prezenterka nie zamierza próżnować. Bardzo szybko znalazła sobie nową pracę – tym razem już poza Telewizją Polską, która, niestety, z obiektywnym medium przestaje mieć cokolwiek wspólnego.

Portal Lelum zauważa, że widzowie znają już zawodową przyszłość Marzeny Rogalskiej. Zaangażowała się w nowy projekt.

Prezenterka będzie prowadziła własne wykłady w serwisie Beaty Sadowskiej. Widzowie są zachwyceni – nie będą musieli rezygnować z oglądania swojej ulubionej prezenterki, a ta znalazła dla siebie miejsce po odejściu z Telewizji Polskiej.

Marzena Rogalska. Źródło: Youtube Kwiat Kobiecości
Marzena Rogalska. Źródło: Youtube Kwiat Kobiecości

Marzena Rogalska udzieliła wywiadu Beacie Sadowskiej krótko po odejściu z TVP. Mówiła wtedy, że była zmęczona swoją pracą oraz tym, jak wyglądało jej życie.

Teraz postanowiła spróbować czegoś nowego. Ogłoszenie o tym, że Marzenę Rogalską będzie można zobaczyć na stronie Sadowskiej, pojawiło się w mediach społecznościowych właścicielki portalu.

Wygląda na to, że prezenterkę czeka nowe wyzwanie zawodowe! Jesteście ciekawi, jak sobie z nim poradzi?

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: MAŁA DZIEWCZYNKA PROWADZIŁA SPORTOWY „SAMOCHÓD”? POLSCY POLICJANCI PODCZAS KONTROLI NIE WIERZYLI WŁASNYM OCZOM. ZDJĘCIE ROBI FURORĘ W SIECI

O tym się mówi w Polsce: JACEK KURSKI ZABRAŁ GŁOS W SPRAWIE PAWŁA ADAMOWICZA. KOMENTARZ SZEFA TVP PORUSZYŁ OPINIĘ PUBLICZNĄ. JEGO SŁOWA SĄ SZEROKO KOMENTOWANE

O tym się mówi na świecie: MŁODA KOBIETA CHWALI SIĘ OGROMNYMI USTAMI. OSIĄGNIĘCIE TAKIEGO EFEKTU WYMAGAŁO 20 ZASTRZYKÓW WYPEŁNIAJĄCYCH. JAK WYGLĄDAŁA PRZED ZABIEGIEM ZACHWYCA

Z życia gwiazd: EDYTA GÓRNIAK PODZIELIŁA SIĘ PORUSZAJĄCYMI SZCZEGÓŁAMI ŻYCIA PRYWATNEGO. GWIAZDA WYZNAŁA TAJEMNICĘ. NIKT NIE WIEDZIAŁ O TYM, JAK BYŁO JEJ TRUDNO