Marzena Rogalska wywołała wielkie zamieszanie swoją nagłą decyzją o odejściu po dwunastu latach pracy z Telewizji Polskiej. Mimo tego, że miała pracować w nowym kanale TVP Kobieta, a także współprowadzić z Tomaszem Kammelem „Pytanie na Śniadanie” dotychczasowa gwiazda stacji napisała oficjalnie na Instagramie, że pożegnała się z pracą w publicznej telewizji.

Po kilku dniach ciszy Marzena Rogalska postanowiła powiedzieć wprost o tym, co się stało po odejściu z TVP i jakie przykre wydarzenia ją spotkały. Jak donosi serwis „Super Epxress”, dziennikarka ma być załamana i przekonywać, że „to niesprawiedliwe”. O co chodzi?

Marzena Rogalska zabrała głos po odejściu z TVP. Opowiedziała o smutnych wydarzeniach

Marzena Rogalska po odejściu z Telewizji Polskiej udzieliła wywiadu swojej koleżance, beacie Sadowskiej, a podczas rozmowy nie obyło się bez łez. Po tym, Marzena Rogalska nie zdecydowała się komentować dodatkowo odejścia z pracy i nie odnosiła do wzbudzającej wielkie zamieszanie sytuacji.

Teraz jednak postanowiła zabrać głos na Facebooku, mówiąc, że „to niesprawiedliwe”. Co ciekawe, była koleżanka Tomasza Kammela z duetu prowadzących „PnŚ” postanowiła powiedzieć wprost o sytuacji seniorów. Dokładnie psich seniorów. Jej wpis jest niezwykle emocjonalny i dziennikarka wspomina w nim o Romeo i Julii, parze niesamowitych psów.

„Próbuję napisać ten post od południa i nie mogę. Co zacznę, przerywam, bo ryczę... Ta para piesków na zdjęciach to Romeo i Julia. Kiedyś współprowadząc z „Warszawski Dzień Zwierząt” zobaczyłam ich i się zakochałam, przepadłam” – napisała, przekonując, że zrobi wszystko, aby znaleźć im dom pełen miłości.

To się udało i parę psiaków przygarnęli młodzi ludzie. Jednak suczka zaczęła źle się czuć i trafiła do szpitala. Mimo starań lekarzy i chwilowego powrotu do domu suni nie udało się przywrócić zdrowia. Odeszła ku rozpaczy swojego ukochanego Romea. Psinka miała agresywną postać białaczki.

Dziennikarka podkreśliła, że to wyjątkowo niesprawiedliwe ze strony losu. Marzena Rogalska poprosiła wszystkich, którzy chcą adoptować psa, aby najpierw pomyśleli o seniorach, które często przebywają w schroniskach przez całe lata i potrzebują domu pełnego uczucia.

Facebook
Facebook
Facebook

Jak informował portal "Życie PL": PRAWDA O PRZEJŚCIU AGUSTINA EGURROLI DO TELEWIZJI POLSKIEJ WYSZŁA NA ŚWIATŁO DZIENNE! WIADOMO JUŻ, DLACZEGO GWIAZDOR ZDECYDOWAŁ SIĘ NA TAKI KROK

Przypomnij sobie: PIOTR ŻYŁA NICZYM SPIDER-MAN? UWIELBIANY PRZEZ MILIONY POLAKÓW SKOCZEK NARCIARSKI POKAZAŁ SZTUCZKĘ Z TRENINGÓW. FANI SPORTOWCA WPADLI W ZACHWYT

Portal "Życie PL" pisał również: JAK CZUJE SIĘ BOGUMIŁA WANDER? LEGENDA TELEWIZJI POLSKIEJ W CORAZ TRUDNIEJSZEJ SYTUACJI. DO KIN TRAFIŁ FILM Z OSTATNIM WYSTĄPIENIEM PREZENTERKI

Pisaliśmy również o: MICHAŁ WIŚNIEWSKI NIE CHCE POKAZAĆ, JAK WYGLĄDA JEGO NAJMŁODSZE DZIECKO? SYN LIDERA ICH TROJE WRZUCIŁ DO SIECI ZDJĘCIE BRATA. CO STAŁO SIĘ POTEM