Urszula Dudziak to wokalistka, która dzięki swoim niezwykle znanym utworom przeszła już do legendy. Oprócz tego jest również kompozytorką oraz jurorką w programach TVP „The Voice Senior” i „The Voice of Poland”.

Niemal 78-letnia artystka postanowiła podzielić się ze swoimi fanami informacjami, których wcześniej nie wyjawiała. Czy będzie dalej pracowała? Jaką emeryturę otrzymuje?

Urszula Dudziak. Źródło: Youtube Urszula Dudziak
Urszula Dudziak. Źródło: Youtube Urszula Dudziak

Urszula Dudziak szczerze o swojej emeryturze

Portal Super Express zauważa, że Urszula Dudziak jest jedną z gwiazd Telewizji Polskiej. W tym roku artystka skończy 78 lat. I choć to już poważny wiek, to wokalistka czuje się dużo młodziej.

Jest bardzo aktywna – nie tylko fizycznie, ale także zawodowo. Ma własny kanał w serwisie YouTube. Ostatnio postanowiła zaspokoić ciekawość swoich fanów i nieco poodpowiadać na pytania.

Gdy spytano ja o emeryturę, była niezwykle zdziwiona i spytała, „co to takiego jest”. Wyjaśniła, że ona „dopiero się rozkręca” i jest w świetnej formie, a „emerytura jej nie dotyczy”.

Urszula Dudziak. Źródło: Youtube Urszula Dudziak
Urszula Dudziak. Źródło: Youtube Urszula Dudziak

Gwiazdy w Polsce zwykle dostają około 2 tysięcy złotych emerytury. Trzeba przyznać, że przyzwyczajonym do bogatszego życia osobom takie pieniądze na niewiele wystarczają.

Wygląda jednak na to, że Urszuli Dudziak póki co to nie grozi – nie zapowiada się, by zamierzała rezygnować z pracy. Jak widać, czuje się znakomicie, a to, co pokazuje teraz, to dopiero początek!

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: ZAWSZE BYŁAM DUMNA ZE SWOJEJ RODZINY, DOPÓKI NIE ZACZĘŁY KŁOPOTY. JAK TYLKO BABCIA ZACHOROWAŁA USŁYSZAŁAM: "MOŻEMY ZNALEŹĆ MIEJSCE W DOMU OPIEKI"

O tym się mówi w Polsce: NADUŻYCIE W JEDNYM Z KOŚCIOŁÓW. NA MSZY BYŁO AŻ 130 OSÓB WIĘCEJ NIŻ PRZEWIDUJĄ OBOSTRZENIA. OŚWIADCZENIE PARAFII WYWOŁAŁO OBURZENIE. O CZYM MOWA

O tym się mówi na świecie: ETNA NIEUSTANNIE WYRZUCA POTOKI LAWY. EKSPERCI NIE MAJĄ WĄTPLIWOŚCI, ŻE SYTUACJA JEST BARDZO POWAŻNA. CO CZEKA NAS W KOLEJNYCH DNIACH

Z życia gwiazd: ALEKSANDER DOBA PRZEŻYŁ RYZYKOWNĄ PRZYGODĘ NA MORZU. WALKĘ Z POTĘŻNYM ŻYWIOŁEM OPISAŁ W PORYWAJĄCEJ KSIĄŻCE. OPOWIEŚĆ BURZY KREW W ŻYŁACH