Michał Szpak obecny jest w polskim show-biznesie od 2011 roku. Jego przepustką do sławy okazał się być program „X-Factor”. Co prawda nie zwyciężył talent show, ale udział w nim sprawił, że muzyk został doceniony przez publiczność.

Od tego czasu jego kariera rozwija się coraz szybciej. Michał Szpak bywa nazywany kolorowym ptakiem polskiej sceny muzycznej. Fani są pod wrażeniem nie tylko jego fenomenalnego głosu, ale także kreacji, w których się pokazuje.

Michał Szpak na wakacjach pokazał poruszający widok

Michał Szpak w 2015 roku musiał uporać się ze stratą jednej z najbliższych sobie osób – mamy. Bardzo wiele dla niego znaczyła, a pozbieranie się było dla artysty bardzo trudne.

Portal JastrząbPost zauważa, że jego mama była – i zawsze będzie – ogromną inspiracją dla muzyka. Choć od lat nie mieszkali razem, gdyż mama Michała Szpaka pracowała we Włoszech, i tak bardzo ją kochał i byli ze sobą blisko.

Artysta jakiś czas temu zdecydował się na odpoczynek i wyjechał na egzotyczne wakacje, by naładować baterie. Często pokazuje się w odważnych, sporo odsłaniających stylizacjach.

Tym razem jednak postanowił pokazać źródło swojego wzruszenia, jakim jest widok mamy i jej córki. Kobieta oraz jej latorośl stoją na plaży i przytulają się, delikatnie bujając w rytm muzyki.

Źródło: Instagram @michal_szpakofficial
Źródło: Instagram @michal_szpakofficial

Źródło: Instagram @michal_szpakofficial
Źródło: Instagram @michal_szpakofficial

Jak zadeklarował Michał Szpak, „ten widok zapamięta na zawsze”.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: W INTERNECIE POJAWIŁO SIĘ ZDJĘCIE PREZYDENTA, KTÓREGO DO TEJ PORY NIKT NIE WIDZIAŁ! INTERNAUCI SĄ ZASKOCZENI TYM, JAK WYGLĄDAŁ ANDRZEJ DUDA

O tym się mówi w Polsce: PANDEMIA KORONAWIRUSA NADAL NIE ODPUSZCZA! SYTUACJA JEST BARDZO POWAŻNA. NAJBARDZIEJ ZAGROŻONE SĄ TRZY WOJEWÓDZTWA W NASZYM KRAJU

O tym się mówi na świecie: KSIĄŻĘ HARRY I MEGHAN MARKLE PODJĘLI OSTATECZNĄ DECYZJĘ. NIE MA JUŻ ODWROTU. POJAWIŁO SIĘ SPECJALNE OŚWIADCZENIE PAŁACU BUCKINGHAM

Z życia gwiazd: TRUDNO W TO UWIERZYĆ! KOLEJNA DZIENNIKARKA ODCHODZI Z POPULARNEJ STACJI TELEWIZYJNEJ! ANNA KOWALSKA POINFORMOWAŁA O ZAKOŃCZENIU WSPÓŁPRACY Z TVN