Aleksander Kwaśniewski to były prezydent Polski, który, choć od dłuższego czasu raczej nie udziela się zbyt wiele, wciąż może liczyć na ogromne zainteresowanie ze strony internautów oraz mediów.

Była głowa państwa raczej nie uczestniczy już w życiu politycznym, ale co jakiś czas zabiera głos w przeróżnych sprawach. Fani interesują się także życiem prywatnym Aleksandra i Jolanty Kwaśniewskich oraz ich córki, Oli.

Aleksandra Kwaśniewska. Źródło: Youtube Wideoportal
Aleksandra Kwaśniewska. Źródło: Youtube Wideoportal

Aleksander Kwaśniewski o mężu córki

Portal Pikio przypomina, że Ola obchodziła niedawno (16 lutego) urodziny. Z tej okazji Aleksander Kwaśniewski pokusił się o publiczną wypowiedź, w której zahaczył o postacie córki oraz Kuby Badacha, męża Oli.

Były prezydent przyznał, że choć Aleksandra ma już 40 lat, dla niego zawsze będzie dzieckiem. Dodał także, że zaskakujące jest, jak szybko leci czas. To jeszcze nie wszystko – skomentował małżeństwo Oli.

Aleksander Kwaśniewski wspomniał, że w ich życiu jest jak w piosence z „Czterdziestolatka”, mianowicie ten okres minął jak jeden dzień, a „dziecko cały czas pozostaje w głowie dzieckiem”.

Skorzystał z okazji i złożył córce życzenia także w mediach, dodając, że jest szczęśliwy, że Ola „będzie szła przez życie z tak fajnym mężem”.

Aleksandra Kwaśniewska. Źródło: Youtube Wideoportal
Aleksandra Kwaśniewska. Źródło: Youtube Wideoportal

Jak widać, Kuba Badach zjednał sobie także rodziców Aleksandry Kwaśniewskiej. Po takich życzeniach może być o to spokojny – z pewnością darzą go wielką sympatią!

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: RZECZNIK RZĄDU NIE MA WĄTPLIWOŚCI, CO DO KONIECZNOŚCI PODJĘCIA KOLEJNYCH KROKÓW W SPRAWIE OBOWIĄZUJĄCYCH OBOSTRZEŃ. CO DALEJ PLANUJE RZĄD

O tym się mówi w Polsce: JAK W NAJBLIŻSZYCH DNIACH BĘDZIE KSZTAŁTOWAĆ SIĘ SYTUACJA ZWIĄZANA Z KORONAWIRUSEM? SPECJALISTA ZABRAŁ GŁOS NA TEMAT WYPOWIEDZI MINISTRA ZDROWIA

O tym się mówi na świecie: W MARCU W POBLIŻU ZIEMI ZNAJDZIE SIĘ OLBRZYMIA ASTEROIDA. NASA ZAKWALIFIKOWAŁA JĄ DO POTENCJALNIE NIEBEZPIECZNYCH. CZY MAMY SIĘ CZEGO OBAWIAĆ

Z życia gwiazd: ANDRZEJ Z PROGRAMU „SANATORIUM MIŁOŚCI” STRACIŁ SYMPATIĘ WIDZÓW? FANI POPULARNEGO PROGRAMU NIE SZCZĘDZILI MĘŻCZYŹNIE SŁÓW KRYTYKI