To już prawie rok, odkąd zmagamy się z pandemią koronawirusa. Za każdym razem, kiedy mamy do czynienia ze spadkiem zakażeń mamy nadzieję, że to już koniec walki i udało nam się pokonać pandemię. Niestety, poprzednim razem po dużym spadku zakażeń, jesienią doszło do ponownego wzrostu, który mocno sparaliżował nasz kraj. Okazuje się, że niebawem może być podobnie.

Adam Niedzielski ostrzega!

Wczoraj minister Adam Niedzielski zamieścił na swoim Twitterze grafikę, na której widoczna jest ponowna tendencja wzrostowa zakażeń koronawirusem. Minister nie ma wątpliwości, co do tego, że tendencja odwróciła się i grozi nam widmo trzeciej fali koronawirusa.

Jak informuje portal Interia głos na temat wypowiedzi ministra zdrowia zabrał lek. med. Michał Sutkowski – prezes Warszawskich Lekarzy Rodzinnych. Jak się okazuje, specjalista jest nieco innego zdania niż Adam Niedzielski.

Lekarz apeluje do Polaków o rozwagę!

Sutkowski zaznaczył, że wpis ministra zdrowia ma przede wszystkim charakter przestrzegający społeczeństwo przed możliwymi skutkami zbyt szybkiego zdejmowania restrykcji lub tez nieprzestrzegania obecnie panujących.

Co więcej, lekarz zaznacza, że należy obserwować sytuację przez kolejne kilka dni i dopiero wtedy będzie można mówić o konkretnym trendzie. Jak zauważył, nie ma obecnie lawinowych zgłoszeń pacjentów z koronawirusem, jednak faktycznie obserwowany jest obecnie wzrost.

Sutkowski zaznaczył także, że luzowanie obostrzeń jest możliwe tylko i wyłącznie wtedy, kiedy przestrzegane będą zasady sanitarne. Jak dodał powinniśmy sami zadbać o to, aby nasz kraj nie musiał zmagać się z kolejną falą pandemii!

Jak informował portal "Życie PL": KAMIL STOCH ZAMIEŚCIŁ NIEZWYKŁY WPIS. ZWRÓCIŁ SIĘ DO ANDRZEJA STĘKAŁY. O CO POSZŁO

Przypomnij sobie: KRZYSZTOF JACKOWSKI KOLEJNY RAZ OSTRZEGA POLAKÓW! WIZJA, KTÓRĄ PRZEDSTAWIŁ OSTATNIO NAPAWA NIEPOKOJEM. CO TAKIEGO ZOBACZYŁ JASNOWIDZ

Portal "Życie PL" pisał również: ZNANY NAM OBECNIE SPOSÓB SEGREGACJI ŚMIECI ODEJDZIE DO HISTORII? JUŻ WKRÓTCE ZMIENIĄ SIĘ ZASADY SORTOWANIA ODPADÓW

Pisaliśmy również o: AGNIESZKA SUCHORA ZAMIEŚCIŁA WZRUSZAJĄCY WPIS W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH. ŻONA KRZYSZTOFA KOWALEWSKIEGO NIE MOŻE POGODZIĆ SIĘ ZE STRATĄ