Jak doskonale wiemy, ze strony ekspertów pojawiają się głosy, że znajdujemy się właśnie u progu trzeciej fali pandemii. Zaobserwowano ostatnio kolejny wzrost zakażeń koronawirusem, a więc sytuacja nie jest zbyt optymistyczna. Jakie kroki planuje zatem podjąć rząd?

Sytuacja jest bardzo trudna

Na dzisiejszej konferencji głos w tej sprawie zabrał rzecznik rządu - Piotr Müller. Jak twierdzi, niebawem dojdzie do luzowania obostrzeń.

- Na ten moment mogę powiedzieć, że dodatkowe informacje lub decyzje co do zmiany zapadną nie wcześniej niż na początku przyszłego tygodnia – zaznaczył rzecznik rządu.

Jak zaznaczył Piotr Müller rząd znalazł się obecnie w niezwykle trudnej sytuacji, bowiem z jednej strony eksperci z dziedziny medycyny ostrzegają przed kolejną falą, z drugiej strony zaś, gospodarka nie jest w najlepszej formie i należy robić wszystko, aby ją uratować.

Jakie będą kroki, które podejmie rząd?

Nie pozostaje nam zatem nic innego, jak czekać na ostateczne decyzje rządu, które mają pojawić się w ciągu kolejnego tygodnia. Wszystkie kroki, które zdecyduje się podjąć rząd będą zależeć od sytuacji epidemiologicznej w naszym kraju.

Dziś Ministerstwo Zdrowia poinformowało o kolejnych 5178 przypadkach oraz 196 zgonach spowodowanych koronawirusem. Nie da się więc ukryć, że znów mamy do czynienia ze wzrostem zakażeń. Czy jest on tylko chwilowy, czy faktycznie, tak jak wskazują eksperci, to zapowiedź kolejnej, trzeciej fali, o której mówiono już od dawna?

Jak informował portal "Życie PL": NAJGORSZE DOPIERO PRZED NAMI? NIE JEST WYKLUCZONE, ŻE W NAJBLIŻSZYM CZASIE DOTRZE DO NAS TRZECIA FALA PANDEMII

Przypomnij sobie: CAŁA POLSKA KOCHAŁA SIĘ W „DOKTOR QUINN”! JAK WYGLĄDA DZIŚ JANE SEYMOUR? NIE SPOSÓB UWIERZYĆ, ŻE AKTORKA JEST W WIEKU WIELU BABĆ! TYLKO BRAĆ PRZYKŁAD

Portal "Życie PL" pisał również: KRZYSZTOF JACKOWSKI KOLEJNY RAZ OSTRZEGA POLAKÓW! WIZJA, KTÓRĄ PRZEDSTAWIŁ OSTATNIO NAPAWA NIEPOKOJEM. CO TAKIEGO ZOBACZYŁ JASNOWIDZ

Pisaliśmy również o: AGNIESZKA SUCHORA ZAMIEŚCIŁA WZRUSZAJĄCY WPIS W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH. ŻONA KRZYSZTOFA KOWALEWSKIEGO NIE MOŻE POGODZIĆ SIĘ ZE STRATĄ