Jak informuje portal Plotek, ostatni odcinek popularnego programu TVP „Sanatorium miłości” dostarczył widzom wiele emocji. Jak się okazuje już początek telewizyjnego show był dość emocjonujący! Andrzej powiedział coś, co wywołało sporo kontrowersji!

W grupie pojawił się konflikt!

Fani programu „Sanatorium miłości” doskonale wiedzą, że każdy odcinek show zaczyna się od rozmów prowadzącej program – Marty Manowskiej z uczestnikami programu. Jak się okazuje, Marta Manowska wiedziała, że wśród uczestników zapanowała dość napięta atmosfera.

Jak się okazuje, chodziło bowiem o układ, jaki stworzyła jedna z uczestniczek „Sanatorium miłości” – Jadwiga. Kobieta jest zawodową tancerką, dlatego jej przypadło nauczenie wszystkich uczestników tańca, który mają za zadanie odtworzyć w finałowym odcinku programu.

- Ja podszedłem do niej i powiedziałem tak: Słuchaj Jadziu, może spróbujemy tak. Odpowiedź od niej padła: Tobie Marcin Hakiel kazał prowadzić grupę, czy mi? Zastanowiłem się, co robi? A co, ona jest od prowadzenia? Nie robiłem tego, żeby jej odebrać tę rolę – wytłumaczył Andrzej.

Uczestnicy programu mają jednak odmienne zdanie od Andrzeja i wszystkim podoba się układ zaproponowany przez Jadzię.

Widzowie skomentowali zachowanie Andrzeja!

Finalnie doszło do małej sprzeczki pomiędzy Andrzejem, a Zbyszkiem. Pierwszy z mężczyzn skwitował całą sytuację tym, że jego kolega zawsze ma z czymś problem.

Jednak widzowie w mocnych słowach skomentowali zachowanie Andrzeja. Jak twierdzą fani programu, mężczyzna nie powinien się wtrącać w sprawy, o których nie ma pojęcia i podważać kompetencje Jadwigi.

A wy co myślicie o zachowaniu Andrzeja? Miał prawo wyrazić swoje zdanie czy raczej powinien być solidarny z grupą, której podoba się propozycja Jadwigi?

Jak informował portal "Życie PL": NAJGORSZE DOPIERO PRZED NAMI? NIE JEST WYKLUCZONE, ŻE W NAJBLIŻSZYM CZASIE DOTRZE DO NAS TRZECIA FALA PANDEMII

Przypomnij sobie: CAŁA POLSKA KOCHAŁA SIĘ W „DOKTOR QUINN”! JAK WYGLĄDA DZIŚ JANE SEYMOUR? NIE SPOSÓB UWIERZYĆ, ŻE AKTORKA JEST W WIEKU WIELU BABĆ! TYLKO BRAĆ PRZYKŁAD

Portal "Życie PL" pisał również: KRZYSZTOF JACKOWSKI KOLEJNY RAZ OSTRZEGA POLAKÓW! WIZJA, KTÓRĄ PRZEDSTAWIŁ OSTATNIO NAPAWA NIEPOKOJEM. CO TAKIEGO ZOBACZYŁ JASNOWIDZ

Pisaliśmy również o: AGNIESZKA SUCHORA ZAMIEŚCIŁA WZRUSZAJĄCY WPIS W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH. ŻONA KRZYSZTOFA KOWALEWSKIEGO NIE MOŻE POGODZIĆ SIĘ ZE STRATĄ