Aleksandra Kwaśniewska długo czekała na ten szczególny dzień. Wyjątkowa okazja sprawiła, że córka byłego prezydenta Polski otrzymuje zewsząd wiele gratulacji. Dlaczego?

Szczególny dzień w życiu Aleksandry Kwaśniewskiej

Ola Kwaśniewska z pewnością zdążyła przyzwyczaić się do faktu, że jest bardzo popularną osobistością i choć sama nie próbuje szukać dla siebie miejsca na pierwszych stronach gazet, trudno jest jej zachować wszystko, co prywatne, w sekrecie.

Aleksandra Kwaśniewska. Źródło: Youtube Wideoportal
Aleksandra Kwaśniewska. Źródło: Youtube Wideoportal

Córka byłej pary prezydenckiej jest uwielbiana przez prasę i fanów, od swojego pamiętnego wielkiego wyjścia, tj. Balu Debiutantek w Paryżu w 2001 roku, obecna jest w show-biznesie.

Aleksandra Kwaśniewska. Źródło: Youtube Wideoportal
Aleksandra Kwaśniewska. Źródło: Youtube Wideoportal

Prywatnie Ola Kwaśniewska jest żoną muzyka Kuby Badacha. Po ślubie mocno wycofała się z życia publicznego, w którym wcześniej dużo chętniej uczestniczyła. Jednak można obserwować, co się u niej dzieje, na Instagramie – aktywnie prowadzi swój profil.

Co niektórzy zauważają, że Oli Kwaśniewskiej brakuje jeszcze… dziecka. Swego czasu córka pary prezydenckiej odpowiedziała na jeden ze zgryźliwych komentarzy internautki, która sugerowała, że „tyle lat po ślubie” małżeństwo powinno już myśleć o potomku. Dziś jednak mogą świętować!

Portal Pomponik przypomina, że 16 lutego to dla córki Aleksandra i Jolanty Kwaśniewskich bardzo ważna data. Dlaczego? Otóż Aleksandra Kwaśniewska przyszła na świat dokładnie 40 lat temu. Życzymy jej wszystkiego najlepszego – w końcu nie codziennie obchodzi się kolejne „okrągłe” urodziny!

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: PORAŻAJĄCA WIZJA KRZYSZTOFA JACKOWSKIEGO! CZY DUCH TATY NAWIEDZA MALEŃKĄ DZIEWCZYNKĘ? JASNOWIDZ OPOWIEDZIAŁ O NIETYPOWEJ SPRAWIE, KTÓRĄ WZIĄŁ NA TAPET

O tym się mówi w Polsce: NIEPOKOJĄCE INFORMACJE Z UST MINISTRA ZDROWIA. TENDENCJA ZACZYNA SIĘ ODWRACAĆ. CO CZEKA W NAJBLIŻSZYM CZASIE? ADAM NIEDZIELSKI NIE POZOSTAWIA ZŁUDZEŃ

O tym się mówi na świecie: CAŁA POLSKA KOCHAŁA SIĘ W „DOKTOR QUINN”! JAK WYGLĄDA DZIŚ JANE SEYMOUR? NIE SPOSÓB UWIERZYĆ, ŻE AKTORKA JEST W WIEKU WIELU BABĆ! TYLKO BRAĆ PRZYKŁAD

Z życia gwiazd: DOROTA WELLMAN SKONFLIKTOWANA Z MACIEJEM STUHREM? PREZENTERCE NIE SPODOBAŁO SIĘ JEDNO Z NAGRAŃ ZNANEGO AKTORA. CZY MIAŁA POWÓD DO ZŁOŚCI