Nie da się ukryć, że sytuacja w Ukrainie spowodowała wzrost napięć w całej Europie. W Polsce oraz innych krajach wschodniej flanki NATO zdecydowanie zwiększono liczbę stacjonujących wojsk.

Białoruski generał grozi Polsce oraz Litwie, o co chodzi

Oczywiście wiemy, że działania takie mają charakter wyłącznie ofensywny, jednak w propagandowych białoruskich oraz rosyjskich mediach głoszone są inne tezy.

Jak podaje portal Interia, jeden z białoruskich wojskowych, generał major Aleksandr Walfowicz zaznaczył, że Białoruś przygląda się gromadzeniu wojsk NATO w Polsce oraz na Litwie. Jak zaznaczył wojskowy, jego zdaniem takie działania mają na celu przygotowanie się do agresywnych kroków w kierunku Białorusi.

Wojskowy wyraził nadzieję, że nie dojdzie do eskalacji i uderzenia wojsk NATO na Białorusi

Co więcej, generał miał zaznaczyć, według informacji przekazanych przez portal Bełsat.eu, że ma nadzieję, iż wojska polskie i litewskie nie chcą „dalszej eskalacji” i nie podejmą żadnych działań w kierunku Białorusi.

- Działania zbrojne będą toczyć się nie tylko na Białorusi. Nie, na ich terytorium również nastąpią zniszczenia, śmierć i eksplozje – zagroził białoruski wojskowy.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL "ŻYCIE POLSKA": ZASKAKUJĄCA SYTUACJA NA ANTENIE POLSAT NEWS. DZIENNIKARZE POSTANOWILI WYKORZYSTAĆ SŁOWA AMBASADORA ROSJI W POLSCE PRZECIW NIEMU. CZY BĘDZIE ODPOWIEDŹ

PRZYPOMNIJ SOBIE: EMERYCI I RENCIŚCI MAJĄ SZANSĘ NA DODATKOWE SPORE PIENIĄDZE! WIADOMO JUŻ, KTO MOŻE LICZYĆ NA SOLIDNY ZASTRZYK GOTÓWKI. TRZEBA SPEŁNIAĆ PEWNE WARUNKI

PORTAL “ŻYCIEPL” INFORMOWAŁ TAKŻE O: WAŻNE INFORMACJE DLA WSZYSTKICH SENIORÓW W POLSCE! TRZEBA SIĘ MOCNO POSPIESZYĆ, ABY NIE STRACIĆ PIENIĘDZY. TYLKO KILKA DNI ZOSTAŁO NA ZŁOŻENIE WNIOSKU