Portal „pudelek.pl” poinformował, że Beata Tadla miała w pewnym momencie poważne problemy zdrowotne, które mogłyby doprowadzić do poważnych skutków.

Dziennikarka wyznaje

Beata Tadla ma ostatnio dobrą passę w życiu. W Radiu Zet prowadzi dwie audycje, działa także prężnie w mediach społecznościowych. Odnalazła także stabilizację w życiu prywatnym. Na początku roku poinformowała, że zawarła związek małżeński ze swoim partnerem.

Dziennikarka wykorzystuje swoją popularność by zwracać też uwagę na poważniejsze problemy. Ostatnio wzięła udział w kampanii „Nie czekaj w domu. Stop udarom” uświadamiającej jakie są typowe objawy udaru oraz jak uzyskać odpowiednią pomoc.

Beata Tadla wyznała też, że sama przeszła udar trzynaście lat temu. Na szczęście mogła wówczas liczyć na pomoc i szybką reakcję jej bliskich, którzy wezwali karetkę pogotowia.

„Objawy (opadająca ręka, asymetria ust, drętwienie połowy twarzy) ustąpiły następnego dnia i nigdy się nie powtórzyły. Ale u co piątej osoby taki sygnał bywa zwiastunem "dużego udaru". A ten jest trzecią najczęstszą przyczyną śmierci i głównym powodem niesprawności u osób powyżej 40. roku życia. Jeśli u ciebie lub u kogoś z twoich bliskich pojawią się niepokojące symptomy, nie czekaj” – ostrzegła dziennikarka w poście na Instagramie podając za przykład własna sytuację.

Oprócz wymienionych przez Beatę Tadlę symptomów zdarza się też utrudniona mowa. W przypadku podejrzenia udaru należy dzwonić pod numer alarmowy 112 lub 999.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Były metropolita gdański realizuje się w nowej roli. Wiadomo co robi abp Sławoj Leszek Głódź po sankcjach z Watykanu i jakie dostaje wynagrodzenie

Jak informował portal „Życiepl.com”: Agata Kornhauser-Duda ma powód do dumy. Pierwsza dama może się pochwalić dużym sukcesem swojego młodszego brata. Co osiągnął Jakub Kornhauser

Z życia znanych ludzi informowaliśmy o: Joanna Koroniewska doznała ogromnej przykrości ze strony bliskiej osoby. Padły bardzo emocjonalne słowa. To wygląda na ostateczne pożegnanie

Sprawdź także ten artykuł: Justyna i Piotr Żyła są na drodze do naprawienia swoich nadszarpniętych relacji? Celebrytka skomplementowała popularnego skoczka narciarskiego