Justyna Żyła przyzwyczaiła nas już medialnego prania wszystkich brudów związanych zwłaszcza z jej relacjami z byłym już mężem Piotrem Żyłą.

Popularny skoczek narciarski zdecydował o zakończeniu małżeństwa z czym przez bardzo długi czas nie potrafiła się pogodzić jego żona.

Justyna Żyła wielokrotnie wypowiadała się na temat ich relacji w mediach i umiejętnie wykorzystał swoja chwilę sławy by na dobre zagrzać miejsce w polskim show-biznesie.

Jak donosi jednak portal „pomponik.pl” wszystko wskazuje na to, że relacje między zwaśnionymi małżonkami uległy znacznej poprawie.

Zaskakuje to zwłaszcza w kontekście słownej przepychanki w mediach społecznościowych, którą Justyna Żyła zaliczyła na Instagramie z nową dziewczyną skoczka, Marceliną Ziętek.

Panie pokłóciły się o pieska, którego otrzymała od Piotra Żyły jego córka.

Komplementy dla skoczka

Ostatnio Justyna Żyła dodała w mediach społecznościowych zdjęcie syna z okazji uroczystości jego konfirmacji.

Fani celebrytki zwrócili uwagę, że Jakub jest bardzo podobny do swojego ojca, a Justyna Żyła wcale nie zaprzeczyła, a nawet zdobyła się na wspaniały komplement pod adresem skoczka.

„Piotrek jest przystojny, ale umówmy się... urodziłam sobie ideał!” – napisała Justyna Żyła chwaląc także swojego syna.

Jak widać, napięte relacje widocznie uległy poprawie.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Wariant Delta koronawirusa w Polsce. Czy wrócą obostrzenia w regionach, gdzie został wykryty? Głos w sprawie zabrało Ministerstwo Zdrowia

Jak informował portal „Życiepl.com”: Lech Wałęsa nie był w stanie opanować emocji. Z jego ust padły mocne słowa. Czy były prezydent poniesie za nie odpowiedzialność

Z życia znanych ludzi informowaliśmy o: Gwiazda „Królowych życia” podjęła ostateczną decyzję i opuszcza popularny program. Widzowie są zaskoczeni jej decyzją. Co teraz będzie robić

Sprawdź także ten artykuł: Zdumiewające informacje na temat jednego z najpopularniejszych aktorów “M jak Miłość”. Niebawem nie zobaczymy go na ekranach, to już pewne