Joanna Koroniewska wygląda na poukładana i szczęśliwą osobę. Aktorka znana z serialu „M jak Miłość” może pochwalić się udanym małżeństwem i rodziną, a także karierą zawodową.

Niewiele jednak osób wie, że ma ona poważny konflikt ze swoim ojcem. Jak podaje portal „Super Express”, ostatnio jeszcze bardziej się on zaognił.

Przykre słowa

Joanna Koroniewska wyznała przed laty, że jej dzieciństwo nie należało do najszczęśliwszych. Ojciec aktorki porzucił rodzinę gdy ta miała zaledwie 11 miesięcy co tłumaczył własnymi traumatycznymi przeżyciami.

Niestety gdy Joanna Koroniewska zdobyła popularność, ojciec zaczął wypowiadać się na jej temat w mediach, wielokrotnie nie szczędząc jej przykrych słów.

Leszek Koroniewski zarzucił jej między innymi w wywiadzie dla czasopisma „Dobry Tydzień” zarzucił jej, że nie zaopiekowała się matką podczas jej choroby nowotworowej.

Aktorka nie kryje swojego zaskoczenia i rozżalenia jego słowami.

Zdecydowana odpowiedź

Joanna Koroniewska zwróciła się do ojca poprzez media społecznościowe stanowczo odcinając się od jego osoby i całej sytuacji.

„Drogi Tato. Ten samolot już odleciał. Wiele lat temu. Życzę Ci wszystkiego dobrego, PO RAZ KOLEJNY przypominając, że najlepiej kontaktować się z bliskimi OSOBIŚCIE, nie przez publikacje w gazetach bo to najdobitniej świadczy o PRAWDZIWYCH intencjach człowieka” – napisała aktorka na Instagramie.

Jak widać, ta relacja jest nie do naprawienia.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Świadczenia emerytalne dzielą Polaków. Skrajnie bogatych i biednych jest coraz więcej. Wśród nich są znane nazwiska. Kto może liczyć na więcej

Jak informował portal „Życiepl.com”: Polski ksiądz bije rekordy popularności. Rozpisują się o nim światowe media. Czym zasłynął duchowny? Jego misja robi wrażenie

Z życia znanych ludzi informowaliśmy o: Królowa Elżbieta podjęła decyzję w sprawie księcia Harry’ego i Meghan Markle. Czy para spełni życzenie monarchini w dniu jej wielkiego święta

Sprawdź także ten artykuł: Ola Kwaśniewska popłakała się na wizji podczas wywiadu. Co do tego stopnia poruszyło córkę byłego prezydenta Polski? To ważny dla niej temat