Media obiegła smutna wiadomość. W wieku 82 lat, 23 czerwca bieżącego roku zmarł Wojciech Karolak, kompozytor, muzyk jazzowy, saksofonosta i pianista. Informację o stracie opublikował na mediach społecznościowych między innymi Hirek Wrona.

Miał plany na koncert

Wojciech Karolak usnął snem wiecznym. W spokoju i ciszy. R. I. P.

Media społecznościowe zalała fala informacji na temat śmierci kompozytora Wojciecha Karolaka. Z informacji opublikowanej przez Marka Napiórkowskiego wynika, że panowie mili w planach zagrać koncert za dwa tygodnie, co świadczy o tym, że św. pamięci Wojciech karolak czuł się dobrze i nie dolegało mu nic, co mogło powstrzymać go przed wejściem na scenę.

Wojciech Karolak nie żyje..Mieliśmy grać za 2 tygodnie. Niewyobrażalna strata… Wielki muzyk i cudowny człowiek. Każde granie z Nim było wielką lekcją, a przebywanie najczystszą przyjemnością. Był człowiekim niezwykłej klasy, pełnym niegdysiejszego wdzięku i cudownego humoru. Żegnaj mistrzowski Zającu! R.I.P

Wojciech Karolak urodził się w Warszawie 28 maja 1939 roku. Był wybitnym kompozytorem, muzykiem jazzowym, saksofonista altowym i tenorowym, pianistą, aranżerem i wirtuozem organów Hammonda.

Jego muzyczna kariera rozpoczęła się wraz z nawiązaniem współpracy z zespołem muzycznym "Jazz Believers" w 1958 roku. Rozwijała się z zawrotną prędkością i wyszła poza granice Polski. Czterdzieści lat życia spędził z Marią Czubaszek, którą znamy z ciętej riposty i wielkiego poczucia humoru.

Wyrazy współczucia składamy bliskim i przyjaciołom zmarłego.

O tym się mówi: Mikołaj Roznerski świętuje z synkiem Dzień Ojca. Pochwalił się zdjęciem, które nie pozostawia złudzeń. O czym mowa

Zerknij: Mężczyzna nigdy nie przypuszczał, że w trakcie pracy odnajdzie w sierocińcu swoją córkę. Wzruszająca historia